@szymonpl, http://historia.wprost.pl/504217/wstydliwy-holocaust-zydzi-z-izraela-nazywali-tych-ktorzy-przezyli-auschwitz-mydlem.html

Ciekawe co by się stało gdyby Braun był żydem.

Przecież są żydzi, którzy uznają chabad lubawicz za sektę