@Enviador, Proszę w lepszej jakości.
@kciuk14, i z logiem po prawej u dołu. Hm.. i tak podmienię. dziena

EDIT: poniżej poprzednia wersja:
@Enviador, podobno wąsy rosną od takich żartów
@lipathor, ja się chyba starzeję: Nad memem musiałem się zastanowić dwa razy zanim zatrybiłem o co chodzi, a o co chodzi z tymi wąsami to już w ogóle nie wiem
@Enviador, no, że to humor wąsatych wujków Januszy, tak mi gdzieś znajoma napisała na podobnego typu żart
@lipathor, hehe no może ale i tak lepiej to niż szukanie sobie powodów do płaczu