@szymonpl, No i pudło, bo Conchita to postac odgrywana tylko na scenie. Coś jak Krystyna Feldman grająca Nikofora.
@lipathor, a to postać odgrywana w sejmie?
@WolnyCzlowiek, nie. Odróżniaj transseksualizm od drag queen
@lipathor, no a czym się to różni? Przecież najważniejsze jest co siedzi w głowie a nie między nogami, prawda?
@WolnyCzlowiek, Różni się jak Piotr Adamczyk od JP2
@lipathor, czyli nabijasz się z ludzi, co czują się innymi niż są?
@lipathor, czy każda osoba, która czuje się inną musi sobie robić tranzycję? Przecież mogą być osoby, które się tylko chcą przebierać w ciuszki inne bo się źle czują w swoim ciele, ale nie chcą sobie odcinać czegoś np.

To wtedy to są drag queen czy transseksualiści?

Czy drag queen tylko przebiera się i odgrywa inne role, ale tak na prawdę to osoba, która nie ma nic wspólnego z LGBT?
Przecież mogą być osoby, które się tylko chcą przebierać w ciuszki inne bo się źle czują w swoim ciele, ale nie chcą sobie odcinać czegoś np.

To wtedy to są drag queen czy transseksualiści?



@WolnyCzlowiek, ani jedno ani drugie. To jest transwestytyzm.

Czy drag queen tylko przebiera się i odgrywa inne role, ale tak na prawdę to osoba, która nie ma nic wspólnego z LGBT?


Czasem ma, czasem nie, może przecież być gejem. Ale generalnie tak, drag queen (lub drag king) to osoba która wciela się w rolę kogoś płci przeciwnej. Trochę jak Genowefa Pigwa.

@lipathor, no tylko, że te dragi chyba się pokazują razem z LGBT a formalnie do nich nie należą? To trochę podobne do furrasów?
@WolnyCzlowiek, drag queen były aresztowane podczas wydarzeń pod Stonewall, więc są z ruchem LGBT od jego narodzin.
@lipathor, na Eurowizji chyba dosyć często się pojawiają takie osoby, bo to na pewno nie jedyna ta Conchita
@WolnyCzlowiek, nawet nie, raz na parę lat może. Za to w kinie pierwszy występ śpiewającego faceta przebranego za kobietę (czyli właśnie drag queen) to nasz wspaniały rodak - Eugeniusz Bodo jako Mae West. http://www.youtube.com/watch?v=FSKvi5sB1Po
@WolnyCzlowiek,

Nie ma już Eurowizji. Teraz jest parada pierdolonych dziwadeł.
@lipathor,

Wtedy to było komedianckie parodiowanie kobiet. Drag-gówno nie istniało.

@Bender_Rodriguez, Ale Drag to jest komendianckie parodiowanie
@lipathor,

No szczególnie z dotykaniem małych dziewczynek w przedszkolach i pokazywanie im zarosniętych jajec. Coś ci waszmość w ferworze walki o 999 płci umknęło z tej chorej qrwiej ewolucji zaplutego, lewackiego padołu, zwanego dalej światem.

Te qrwy powinny być leczone tam gdzie to zwierzę z urywku dobrego filmu o życiu.

http://www.youtube.com/watch?v=ynQuzVauPj4
@lipathor,

To z pewnośćią, ale kobietę - sprawną ciałem i umysłem.

A w jakim moczysz ty śmierdzącym potworze, aligatorze ?

Bo jakoś taka myśl świta u Hipolita.
@Bender_Rodriguez, mnie możesz wyzywać, ale od mojej żony to się łaskawie odpierdol
@lipathor,

A to ci niespodzianka! Lewar w związku małżeńskim. Toć to TRADYCJONALIZMEM śmierdzi na kilometr. Dziś już nic lepszego nie przeczytam

Ten qrwi świat zadzwia mnie coraz bardziej. Nie powinniście przypadkiem być w tych waszych squotach czy jak się tam te wasze cuchnące meliny nazywają, na kocią łapkę?
@Bender_Rodriguez, skąd w ogóle pomysł, że ja jakimś uber lewakiem jestem? W życiu nie byłem na skłocie

A ślub mam. Kościelny.
@lipathor,

Bravo ty!

Czyli że jest jeszcze nadzieja. Nich więc Bóg ma cię w opiece i trzyma dzieci twoje z daleka od tych pedofilskich sqrwieli.

@Bender_Rodriguez, dzięki, trzymamy się z daleka od księży.
@lipathor,

Chwała twej tolerancji, gdy będziesz sierść łonową dragqueena spomiędzy zębów córce wyciągać.
@Bender_Rodriguez, chwała twojej pobożności, gdy będziesz syna z plebanii odbierał.
@lipathor,

A jakoś tu u nas spokojniesze pingwiny so. Mamy nawet księdza polaka na parafii i bardzo spoko gościu.

Nawet dobrze płaci jak pomocy potrzebuje.
A jakoś tu u nas spokojniesze pingwiny so


@Bender_Rodriguez, I komu to przeszkadza? Nie mogłoby tak być i w Polsce?
@lipathor,

Tu ksiądz ma normalną wypłatę. W sumie to jak praca na etacie. NIe ma co łaska za ślub czy pogrzeb.

Wszystko zapłacone jest w podatku kościelnym. Płacę więc bramy raju stoją otworem.

Zapomnieli tylko że do nieba mi nie po drodze. Malo ludzi, zimno i hujowo. Żarcie tez pewnie podłe bo jakiś tani catering.

Na kilka osób nie opłaca się przecież gotować.

Idę do piekła, tam gdzie wszystkie moje ziomki.
@lipathor,
A ślub mam. Kościelny.


A masz też ołtarzyk jak Tusk?
@WolnyCzlowiek, nie, ale mam czaszkę jelenia z rogami na ścianie nad biurkiem.
@lipathor, a choinkę chociaż ubierasz na święta?
@szymonpl, uważasz, że to jest człowiek?
@szatanista, jeśli zdjęcie przedstawia małego człowieka, to tak
@d00d, przecież to standardowa zarzutka lewaków, wrzucają zdjęcie płodu psa czy tam kota, żeby Cię ośmieszyć.
@WolnyCzlowiek, no dlatego właśnie piszę, że jeśli to człowiek. Już widziałam takie zagrania.
@d00d, zdjęcie nie przedstawia człowieka tylko płód.
@d00d,

Skoro diabełek i lipny-tor sie tu dorwali to za chwilę można spodziewać się już tylko akcji lewarodywersyjnych.

Potem chłopaki (chyba chłopaki, huj ich tam wie) chwycą się radośnie za swoje wyrostki (chyba peniski) i radośnie zaczną pląsać pokrzykując swoje zboczone teorie.

Jebana lawecka tolerancja (czyli! toleruj nas a my ciebie ni huja) wyleje się niczym pijacka wymiocina z przelanego tym genderowym gównem kibla.

Jeśli natomiast podasz im fakty tak dobitne jak liść strzelony w tą wygiętą perwersją gębę, to zacznie się biadolenie.

Przebieranie w damską bieliznę, brutalny makijaż i płakanie w kiblu że świat jest zły.

@Bender_Rodriguez, 😄 Nie będę ciągnęła tematu, bo nic to nie zmieni. Nie wiem, ile już razy pisałam, że to płód człowieka a nie słonia.

Miłego wieczoru