Smiechlem, choć nie kojarzę gościa pomiędzy kwachem, a Leszkiem...

#heheszkipolityczne

18

@Borok, bratanek Jakuba Bermana - Marek Berman vel Borowski
@Borok, wolny rynek ale pytanie w jakim wydaniu. Bo w takim korporacyjnym to raczej to może byc gorsze dla ludzi niż niejedna odmiana socjalizmu
@WolnyCzlowiek, Nie ma czegoś takiego jak ''wolny rynek w wydaniu korporacyjnym''.

Rynek uregulowany ustawami pisanymi pod korporacje nie jest wolnym rynkiem.
@Piotrecki80, żeby wprowadzić wolny rynek trzeba by zrobić wielki reset.

@Borok, żyd, komuch Borowski co na rowerze nie potrafił jezdzic. A tak swoją drogą to czy oni wszyscy na tym zdjęciu mają korzenie żydowskie?
@Borok, widoczny w tle napis "studio wyborcze" pozwolił mi dotrzeć do tego nagrania

http://www.youtube.com/watch?v=jec60gIx-u4

@Borok, Marek Borowski LSD - nie ma za co
@TolexB, o kurde, faktycznie. Dzięki.
@Borok, niby rozni, niby wrogowie a tak naprawdę graja do tej samej bramki