@Andrzej_Zielinski, czy ten obraz wygenerowałeś za pomocą SI? Bo przypadł mi do gustu. W lato spałem na brzegu plaży między 2 drzewami na półwyspie helskim 10 nocy.Widziałem i słyszałem szum fal,zachód i wschód słońca był piękne, ale raz padało i raz była burza i tego się trochę bałem.
prawdabezfalszu
1
Andrzej_Zielinski
0
Andrzej_Zielinski
0