Przyjaciel wesołego diabła

#ogladajzlurkiem

dostępny na ninateka.pl

12

@Bronsky, objazdowe kino za komuny jeżdziło po szkołach to widziane
@Bronsky, jak ja się bałem czołówki z tym diabłem. Zawsze myślałem, że idzie z telewizora po mnie.
@Emrys_Vledig, ja za dzieciaka tego nie widziałem. Może i dobrze
@Bronsky, kurła, mocna rzecz, nawet teraz srogo to wygląda, jak tak idzie zza tego wzgórza, w tym dymie i potem ten skok Chore pojeby TVP kiedyś były, by dzieciom to puszczać.