Abyśmy uśmiechali się jeszcze szerzej, w wyborach samorządowych postawmy na ten objazdowy cyrk rozmaitości.

Zapraszam na nitkę pod tytułem "Wybierz swojego pokemona"

http://threadreaderapp.com/thread/1767989244134322189.html

#wyborysamorzadowe #heheszkipolityczne

24

@pentakilo, No i w Redzie zaczął się ten sam cyrk co 4 lata. Pojawiły się odłamy partii "lokalnych", wszystko pod szyldem PO. I idioci będą na nich głosować bo w Redzie świadomość wyborcza leży i kwiczy. Eh...

Po za inwestycjami lokalnych przedsiębiorców i ciągłej odsprzedaży gruntów rolnych dla przedsiębiorców, jedyne co ta partia doprowadziła to przebudowę niebezpiecznego przejazdu kolejowego (zginęli tam już ludzie) na przejazd podziemny. A tak Reda wygląda jak łatana serem szwajcarskim, małe biznesy non-stop plajtują a w lato wciąż jest mocno nieprzejezdna.
@pentakilo, Wybory samorządowe to kopalnia takich kwiatków. No ale nie ma co się dziwić, konkurencja spora, kasa na kampanię mała, trzeba kombinować.
@pentakilo, a nie lepiej oddać bezpiecznie głos na nazewniczkę byłej premier zza miedzy?
@WolnyCzlowiek, wczoraj Kaja Godek i jej podobne onuce się o to zesrały mocno na twitterku. Szkoda, że przypierdalając się do kolorów nie sprawdzili kolorów flagi Częstochowy a przypierdalając do nazwiska nie sprawdzili nazwiska panieńskiego - Mielczarek.
@lipathor, już żeś tu przylazł?

ile masz kopiejek za wpis?
@Piotrecki80, cztery gile. Chciałem to przylazłem. Nie podoba się, to zablokuj i won za Don.
@pentakilo, jest taka pokorna ze az sie tym chwili