#nocna
Znalazłem taki obrazek ⬇️ i wiecie z czym mi się skojarzyło?
----------------------------------
http://youtu.be/dxeKLy-Yz38?si=GtoL6GzZmcA445JF
----------------------------------
Ciekawe czy jeszcze ktoś pamięta tę (francuską) bumerską bajkę. Mieli tam takie słoneczko na świecie dysku. Pamiętam, że miejscami była bardzo przeklęta, ale muzyczka otwierająca to był pik.
Znalazłem taki obrazek ⬇️ i wiecie z czym mi się skojarzyło?
----------------------------------
http://youtu.be/dxeKLy-Yz38?si=GtoL6GzZmcA445JF
----------------------------------
Ciekawe czy jeszcze ktoś pamięta tę (francuską) bumerską bajkę. Mieli tam takie słoneczko na świecie dysku. Pamiętam, że miejscami była bardzo przeklęta, ale muzyczka otwierająca to był pik.
Brak komentarzy. Napisz pierwszy