@pentakilo, Przez 7 lat pracy w ostatniej firmie udzielałem pierwszej pomocy... paradoksalnie nawet nie będąc oficjalne wyznaczonym do tego celu (w sensie mieliśmy listę osób "przeszkolonych" do udzielania pierwszej pomocy).

- 3 razy pokaleczenia

- 1 zasłabnięcie przy stanowisku

- 1 przebicie palca prętem spawalniczym

- 1 przytrzaśnięcie paznokcia w przyrządzie

- 1 wypieprzenie naćpanego murzyna chowającego się w kiblu (dla jego dobra - bardziej zagrażał sobie niż innym)

Do BHP podchodzę jako tako ale na pewno pomogę gdyby ktoś zaczął pisać kolejny rozdział
@Andrzej_Zielinski,
1 wypieprzenie naćpanego murzyna chowającego się w kiblu (dla jego dobra - bardziej zagrażał sobie niż innym)


Chciałoby się tak masowo jakoś zrobić taką interwencję. Inspektorzy BHP wchodzą do ośrodków dla nachodźców zbudowanych z polecenia gówien unijnych, wsadzają kolorowe towarzystwo do kibitek za nieprzestrzeganie BHP przy wtargnięciach w polskie granice, otwierają płot na Białoruś i stosując lekki nacisk pałowania wypieprzają naćpanych murzynów na drugą stronę.
@DarrDarek, Dobrze by było do Niemiec, ale przy okazji zamkniętej granicy. Zwykle to stamtąd ten syf przychodzi.
@pentakilo,

w sumie lepszego filmu szkoleniowego z BHP niż Niemcy nikt na razie nie zrobił - a mówią, że Niemcy nie mają poczucia humoru

http://youtu.be/v94qMXu98Fw

gdy ktoś jest niecierpliwy w przyswajaniu wiedzy, to może od razu od 4:40 zacząć przyswajać solidną wiedzę z BHP
@DarrDarek, Klaus to Niemiecka klasyka prawie jak Mozart i Wagner.

A ta głupia melodyjka z filmu to nawet bez kliknięcia odpala mi się sama w głowie.