Będą rozgłaszać, że nie żyje (albo że uciekł na emigrację) i że filmiki to AI aby się musiał pojawić gdzieś publicznie aby to zdementować a wtedy naprawdę go zabiją.
Gdzie by się nie pojawił, rakiety hipersoniczne będą tam w 4 i pół minuty (albo nawet szybciej) i nie ma przed nimi obrony.
@borubar, ja podejrzewam, że za duże są zniszczenia i boi się, że pójdzie siedzieć. Więc wymyślił sobie wyjście awaryjne i pewnie siedzi z Epsteinem w Grecji.
borubar
0
Będą rozgłaszać, że nie żyje (albo że uciekł na emigrację) i że filmiki to AI aby się musiał pojawić gdzieś publicznie aby to zdementować a wtedy naprawdę go zabiją.
Gdzie by się nie pojawił, rakiety hipersoniczne będą tam w 4 i pół minuty (albo nawet szybciej) i nie ma przed nimi obrony.
kamikaze2
0
Alpragen
3
kernel
0