Zdjęcie

Kto miał W220 ten się w cyrku nie śmieje 😁

#samochody #mercedes

21

@tow_wieslaw, dlatego merce wyłacznie do 2000 roku czyli w140
@tow_wieslaw, Nie odpala ale pali głupa.