#nocna

To już za 4 miliardy lat. Galaktyka Andromedy obecnie oddalona o 2,5 mil lat świetlnych, zacznie się zderzać z Drogą Mleczną.

Pytaniem pozostaje czy jeszcze nasz gatunek wtedy będzie istnieć, czy jednak jak to w życiu bywa zostanie wyparty przez innych, inteligentniejszych i bardziej terytorialnych obcych.

16

@Andrzej_Zielinski, Obyśmy dożyli.. No zobaczyć takie zderzanie -ajajajaj
@Juribon, Nawet jak gat. ludzki dożyje, to będzie obserwował z innej planety.

W tym czasie słońce przemieni się w czerwonego olbrzyma i wchłonie ziemię.
@Andrzej_Zielinski
To już za 4 miliardy lat. Galaktyka Andromedy obecnie oddalona o 2,5 mil lat świetlnych, zacznie się zderzać z Drogą Mleczną


nawet nie wiem czy dożyję
@DarrDarek, Jest szansa po skopiowaniu mózgu do maszyny. Tylko czy wtedy Ty to będziesz Ty czy nowy byt z silikonową duszą?