@pentakilo,

Jakieś bajdurzenie najpewniej ze stron kłamców banderowskich.

Realia są takie, że Rosjanin zawsze wie, że pójdzie do odsłużenia służby wojskowej. Po co pytać wróżki o coś, co jest oczywiste. Warto dodać, że ta służba poborowa nie jest wysyłana na wojnę na Ukrainie. Na wojnie po stronie Rosji walczą jedynie ochotnicy kontraktowi. Banderowscy kłamcy dwoją się i troją, by nakłamać, że w Rosji też jeżdżą hycle z łowców niewolników, a tak nie jest.
@pentakilo,

Nawet wszedłem na twittera tego pajaca Leonid Nevzlin i oczywiście okazało się, że koleś wali typową propagandę banderowską jak to Upadlina wygrywa.
@DarrDarek, o widzisz, wciąż subtelniejsza propaganda od słoików z ogórkami antydronowymi, ale dodam odpowiedni tag