Jakieś bajdurzenie najpewniej ze stron kłamców banderowskich.
Realia są takie, że Rosjanin zawsze wie, że pójdzie do odsłużenia służby wojskowej. Po co pytać wróżki o coś, co jest oczywiste. Warto dodać, że ta służba poborowa nie jest wysyłana na wojnę na Ukrainie. Na wojnie po stronie Rosji walczą jedynie ochotnicy kontraktowi. Banderowscy kłamcy dwoją się i troją, by nakłamać, że w Rosji też jeżdżą hycle z łowców niewolników, a tak nie jest.
tow_wieslaw
4
pentakilo
1
DarrDarek
0
Jakieś bajdurzenie najpewniej ze stron kłamców banderowskich.
Realia są takie, że Rosjanin zawsze wie, że pójdzie do odsłużenia służby wojskowej. Po co pytać wróżki o coś, co jest oczywiste. Warto dodać, że ta służba poborowa nie jest wysyłana na wojnę na Ukrainie. Na wojnie po stronie Rosji walczą jedynie ochotnicy kontraktowi. Banderowscy kłamcy dwoją się i troją, by nakłamać, że w Rosji też jeżdżą hycle z łowców niewolników, a tak nie jest.
pentakilo
1
DarrDarek
2
Nawet wszedłem na twittera tego pajaca Leonid Nevzlin i oczywiście okazało się, że koleś wali typową propagandę banderowską jak to Upadlina wygrywa.
pentakilo
4