W procesie produkcji woda dezynfekowana jest za pomocą ozonu. Cząstki organiczne zawarte w wodzie mineralnej w połączeniu z ozonem tworzą miedzy innymi formaldehyd (aldehyd mrówkowy). W przypadku wydzielenia się acetaldehydu (aldehyd octowy) woda zmienia smak na „plastikowy” i tak łatwo go rozpoznać. Badania naukowe wykazują związek miedzy ekspozycją na formaldehyd i rozwojem białaczki, w szczególności białaczki szpikowej, przewlekłym zmęczeniem, zwiększeniem stresu oksydacyjnego i stanami zapalnymi.
http://hipoalergiczni.pl/4-powody-by-nie-przechowywac-napojow-i-zywnosci-w-opakowaniach-z-pet-i-innych-niebezpiecznych-dla-zdrowia-tworzyw-sztucznych/
#zdrowie
http://hipoalergiczni.pl/4-powody-by-nie-przechowywac-napojow-i-zywnosci-w-opakowaniach-z-pet-i-innych-niebezpiecznych-dla-zdrowia-tworzyw-sztucznych/
#zdrowie
borubar
3
Problem z formaldehydem i acetaldehydem (i związkami chloru jeśli u kogoś nadal chlorują) można rozwiązać stosując tani filtr węglowy. Polecam aby nie bawić się w półśrodki tylko od razu kupić duży filtr na standardowe wkłady 10-cio calowe i zamontować go przy kranie w kuchni (wkład do takiego filtra kosztuje 6-7zł i wystarcza na 3 do 6 miesięcy zależnie od zużycia wody i stopnia jej zanieczyszczenia).