„A SŁOWIAŃSKIE BYDŁO WYPĘDZIMY DALEKO NA PÓŁNOC…”klubinteligencjipolskiej.pl

„A SŁOWIAŃSKIE BYDŁO WYPĘDZIMY DALEKO NA PÓŁNOC…” – Słowa rabina Sanhedrynu Rebe Menachema Mendla Schneersona, Chabadskiego przywódcy.

(Zmarł w 1994 roku) Tekst pochodzi gazety „Sławianin”, N-4 (32), 2001 rok.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/01/rabin-sanhedrynu-menachem-mendel-schneerson-przywodca-chabad-lubawicz-a-slowianskie-bydlo-wypedzimy-daleko-na-polnoc/

7

@AdolfEichmann, to samo w Protokołach mędrców Syjonu …
@AdolfEichmann, siemasz, obczaj sobie ten audiobook, na jewtube jest cięty ale w opisie materiału jest odniesienie do innych zrodeł gdzie są całe odcinki np telegram.

Generalnie całą twórczość Henryka Pająka goraco polecam

http://www.youtube.com/watch?v=4RqLngEdEeM
@b3loza, chazarska dzicz kontra reszta świata. Polecam wszystkie tomy!
@Goorsky, raczej ale tytuł to "chazarska dzic panem świata"
@Goorsky, nic wielkiego, ale muszę przy tej okazji pochwalić sie że niedawno skończyłem ostatnią ksiązke Pająka, "Palgi Sanhedrynu" nie wiem jak ten pan utrzymuje takie tempo a przeciez ledwo widzi +pisze na maszynie ale to jest autor którego twórczośc każdy powinien poznać