@pentakilo, Not kumajken

Hełp mi plis tu anderstunt
@pentakilo, Na YT lata film gdzie rusek pokazuje tamtejszą beemke na poziomie łady.Drugi przykład z chin elektryczna trójka już 25k$ na normalnym poziomie a nie jak w Rosji.Czy to jest premium bo kosztuje w eu i USA aż tyle? Moim zdaniem nie,bo korzystają z uniwersalnych części,tak jak Mercedes z renault.Widać to na filmach gdzie beemka skrzypi jak dacia.