Wpis został usunięty przez autora

@WolnyCzlowiek, oczywiście, uwielbiam Władimira Putina!
@liphator, już myślałem, że @lipathor w końcu zmienił awatar z jebania pisu a tu jednak jakieś rozdwojenie jaźni
@WolnyCzlowiek, komsomoł zawsze bisko nas!
@WolnyCzlowiek, A czemu miałby nie pulsować? Przecież to jego idol.

Znaczy Tusk

A ten drugi ze zdjęcia to nie wiem, ale się domyślam.