klasyg - chłop skacze wokół witaminki, potem się zaręczają, a potem pojawia się normalne życie (i typowe życiowe problemy) a witaminka:

"JAK TO, CZEMU ON SIĘ NIE STARA I NIE NOSI MNIE NA RĘKACH 24/7"

"JAK TO, DO KOŃCA ŻYCIA TAK? A GDZIE EMOCJE, HORMONY, WYBUCHY I ZACHODZĄCE SŁOŃCA"

Zdjęcie

Powiem wprost:



1. dzisiejsze dziewczyny mają celowo przez popkulturę nasrane w łbach - im z zamożniejszego domu dziewczyna - tym wyżej ma dupę - tym bardziej odrealniona.

2. najbardziej odrealnione są te z bogatych domów - które biorą sobie też bogatego męża - który ma swoje obowiązki i sprawy (np. biznes po starym albo karierę) - i oczekują że ten bogaty mąż będzie wokół niej skakał na pełen etat X D - jeżeli ją jej ojciec nie pierdolnie w pysk i nie powie żeby przestała odpierdalać (bo obiektywnie ma wielokrotnie więcej niż przeciętna kobieta kiedykolwiek będzie mieć) to zwykle kończy się to spektakularnym rozwodem



Co robić, jak żyć (hehe #pdk) - reset warunków kulturowych o 100 lat:



1. kobiety nie posiadają nic i nie mają żadnych praw - chcą być wolne to mogą mieć wolność ulicznej kurwy (żaden mężczyzna nie będzie płacił nawet 1 grosza na wysrywy kobiet)

2. kobieta która dostaje protekcje+zasoby - przechodzi od swojego ojca do swojego męża

3. zakaz rozwodów i tym podobnych



Alternatywnie



1. kobiety mogą sobie stworzyć swoje własne państwo/kulturę/cywilizację matriachalną - gdzie kobiety będą mieć 100% praw a mężczyźni 0% - chętnie bym wydzielił tym kobietom taki kawałek Polski czy Europy żeby mogły coś takiego zrobić (wiecie dokładnie czemu)

2. możemy nawet dostarczyć tym kobietom wstępnie materiały budowlane i jakieś maszyny - zasada jest prosta: żaden mężczyzna nie ma prawa przyłożyć do tego ręki

7

@kusanagi, Trzeba być imbecylem, żeby brać na poważnie słowa i opinię gadającego żebra, które Bóg przekształcił w istotę na wzór człowieka dla jego przyjemności. A jeszcze myśleć, że to żebro może kochać, Chryste Panie.
@kusanagi,
dzisiejsze dziewczyny mają celowo przez popkulturę nasrane w łbach


Zdjęcie

kobiety mogą sobie stworzyć swoje własne państwo/kulturę/cywilizację


Zdjęcie
@Alpragen, kiedys wystartowali z jakims show gdzie zrzucili na wyspę czy tam "wyspe" dwie grupy ludzi i kieli sobie poradzic: jedna to mezczyźni druga kobiety. Po kilku dniach musieli przetasować grupy bo grupa meżczyzn wiadomo - ruszyli do pracy, zaczeli zbierac zasoby, organizować sobie miejsce do spania, itd. Grupa kobiet zorganizowala sobie chyba tylko... miejsce do opalania I ich grupa zmierzała ku spektakularnej katastrofie 😆
@Alpragen, ja bym serio coś takiego zrobił - tylko kilka zasad

Mają faktycznie rządzić 100% kobiety + żadnego outsourcingu do mężczyzn + wszystko dokumentowane + nie ma "my już w sumie nie chcemy" - tylko jazda dożywotnio ku przestrodze całej ludzkości