@Pajonk_STRACHU, Raczej o komiksach z dzieciństwa Nie wszystkie "nowe generacje" przedstawiają ją jako słodką dziewczynę. Ale ogólnie im bliżej oryginału tym taka jest.
Woke culture próbowało ją obrzydzić normalnym ludziom w ostatnich 15-20 latach wielka szkoda.
@Andrzej_Zielinski, Z komiksów to tylko Thorgal - Łucznicy, Panisher jakiś jeden numer, czytany przy Obituary - Slow we rot. Katowałek kilkanaście razy.
Straszna bieda w zakresie komiksów, ale to też wynik z wybrednego gustu.
Żadne X-many, Supermany, Batmany - chociaż lubię filmy, zwłaszcza z Jack Nicholson w roli Jokera.
Wolę świat miecza, tarczy i magii
Thorgala przeczytałem dopiero kilka lat temu, jak się dorwałem do wersji .PDF
@Pajonk_STRACHU, Jak coś to właśnie można nadrobić. Są strony w necie hostujące stare komiksy. Kiedyś na taką wpadłem to nadrobiłem lekturę LOBO (straszny z niego skurwol).
Niestety z tego co patrzyłem wtedy, to o komiksy z Europy raczej było trudno.
Pajonk_STRACHU
2
Andrzej_Zielinski
1
Tak poza tym, zdjęcie krańca ziemi to idealny dowód na jej płaskość
Pajonk_STRACHU
1
Andrzej_Zielinski
1
W komiksach na takiej mieszkał Bizzaro ten nieudany klon Supermana.
Pajonk_STRACHU
1
Andrzej_Zielinski
0
Pajonk_STRACHU
1
Andrzej_Zielinski
1
Woke culture próbowało ją obrzydzić normalnym ludziom w ostatnich 15-20 latach wielka szkoda.
Pajonk_STRACHU
1
Straszna bieda w zakresie komiksów, ale to też wynik z wybrednego gustu.
Żadne X-many, Supermany, Batmany - chociaż lubię filmy, zwłaszcza z Jack Nicholson w roli Jokera.
Wolę świat miecza, tarczy i magii
Thorgala przeczytałem dopiero kilka lat temu, jak się dorwałem do wersji .PDF
Andrzej_Zielinski
1
Niestety z tego co patrzyłem wtedy, to o komiksy z Europy raczej było trudno.