@Pajonk_STRACHU, Mi się tam podobały.

Tak poza tym, zdjęcie krańca ziemi to idealny dowód na jej płaskość
@Andrzej_Zielinski, To koniec sześcianu, Ziemia jest sześcianem
@Pajonk_STRACHU, Ziemia kostka.

W komiksach na takiej mieszkał Bizzaro ten nieudany klon Supermana.
@Andrzej_Zielinski, Superman to lamus, hehe. Młody ogląda Lego Batman czy coś takiego i tam pada takie stwierdzenie I w sumie to się z nim zgadzam
@Pajonk_STRACHU, Najfajniejsza jest Supergirl ❤️
@Andrzej_Zielinski, Oczywiście mówisz o wersji XXX
@Pajonk_STRACHU, Raczej o komiksach z dzieciństwa Nie wszystkie "nowe generacje" przedstawiają ją jako słodką dziewczynę. Ale ogólnie im bliżej oryginału tym taka jest.

Woke culture próbowało ją obrzydzić normalnym ludziom w ostatnich 15-20 latach wielka szkoda.
@Andrzej_Zielinski, Z komiksów to tylko Thorgal - Łucznicy, Panisher jakiś jeden numer, czytany przy Obituary - Slow we rot. Katowałek kilkanaście razy.

Straszna bieda w zakresie komiksów, ale to też wynik z wybrednego gustu.

Żadne X-many, Supermany, Batmany - chociaż lubię filmy, zwłaszcza z Jack Nicholson w roli Jokera.

Wolę świat miecza, tarczy i magii

Thorgala przeczytałem dopiero kilka lat temu, jak się dorwałem do wersji .PDF
@Pajonk_STRACHU, Jak coś to właśnie można nadrobić. Są strony w necie hostujące stare komiksy. Kiedyś na taką wpadłem to nadrobiłem lekturę LOBO (straszny z niego skurwol).

Niestety z tego co patrzyłem wtedy, to o komiksy z Europy raczej było trudno.