u mnie na wiosce też nikt o to się nie przypierdoli
Nie wiem jak to u mnie dzielnicowy na wiosce załatwił, że jeden menelik ma zakaz kupowania w 3 sklepach alko Normalnie mu nie sprzedadzą, został mu jeden w takim labiryncie, że chyba dzielnicowy o nim nie wie Wg mnie bezprawnie.
@Twoja_Starazolin, Daję mu 3zł i mówię idź sobie weź piwo a on, że mu nie sprzedadzą bo ma zakaz Nie do wiary bo pijanemu nie muszą sprzedać ale niby jak to sprawdzić??? On ma zakaz permanentny na alko nie ważne czy trzeźwy (na oko) czy nie ale jakim cudem???
@waldy33, Pytanie czy ten żulik jest kiedykolwiek trzeźwy i czy po pijaku nie odwala czegoś na ulicach
Dla bagiety chodzenie po takich sklepikach i przekonywanie do niesprzedawania alko to żaden problem i potencjalny spokój. Dziwi mnie tylko ze kasjerki rezygnują z tych paru złociszy zysku
@reflex1, opie zlituj sie, perła jest w miare znosna w polsce gdzie wiekszosc piw jest okropna, ale najtansze niemieckie ją kładzie. zresztą nawet juz nie jest polska.
Jarogniew
0
waldy33
1
Twoja_Starazolin
3
pentakilo
1
Twoja_Starazolin
3
waldy33
2
Nie wiem jak to u mnie dzielnicowy na wiosce załatwił, że jeden menelik ma zakaz kupowania w 3 sklepach alko
Twoja_Starazolin
2
waldy33
2
Twoja_Starazolin
1
Dla bagiety chodzenie po takich sklepikach i przekonywanie do niesprzedawania alko to żaden problem i potencjalny spokój. Dziwi mnie tylko ze kasjerki rezygnują z tych paru złociszy zysku
waldy33
0
Macer
0
reflex1
0
Macer
0
pentakilo
2
reflex1
0
pentakilo
1
waldy33
1
Pić coś trzeba
http://www.antyradio.pl/muzyka/Rock-News/duff-mckagan-nie-pil-wody-przez-12-lat-opisal-co-stalo-sie-z-jego-organizmem