@szymonpl, Mam taką teorie, że gdyby motocykle powstały dzisiaj, to byłyby zabronione, bo są "zbyt niebezpieczne". Albo chociaż jakoś moc zdławiona. Ewentualnie obowiązkowy pełny ubiór.

W Hiszpanii, żeby jeździć na hulajnodze elektrycznej trzeba mieć kask i kamizelke odblaskową. A to tylko hulajnoga
@RogerThat101,

Pierdolony niemiecki minister rolnictwa chcial niedawno kury ubierać w kamizelki odblaskowe.

Pewnie jego ziomek fabryczke już budował. Jak nie wiadomo o so chosi to chosi o SZEKLE.