@szymonpl, Mam taką teorie, że gdyby motocykle powstały dzisiaj, to byłyby zabronione, bo są "zbyt niebezpieczne". Albo chociaż jakoś moc zdławiona. Ewentualnie obowiązkowy pełny ubiór.
W Hiszpanii, żeby jeździć na hulajnodze elektrycznej trzeba mieć kask i kamizelke odblaskową. A to tylko hulajnoga
RogerThat101
3
W Hiszpanii, żeby jeździć na hulajnodze elektrycznej trzeba mieć kask i kamizelke odblaskową. A to tylko hulajnoga
Bender_Rodriguez
0
Pierdolony niemiecki minister rolnictwa chcial niedawno kury ubierać w kamizelki odblaskowe.
Pewnie jego ziomek fabryczke już budował. Jak nie wiadomo o so chosi to chosi o SZEKLE.