Tak patrząc po mediach (portale informacyjne, TV etc) i to bez względu na to czy platformerskie, pisowskie, lewackie - to taki przekaz wspólny - Iran zaatakował USA.
@Alpragen, To zupełnie jak z Rosją. Okrążyć swoimi siłami i krzyczeć że zaraz będzie wojna, bo okrążony może się zacząć bronić prewencyjnie. Kurwa jakież to posrane podejście, takie po żydosku.
@malcolm, ja nawet, słuchając chwilę radia to miałem wrażenie nie takie, że Iran zaatakował, tylko że ta wojna jest "dobra", bo "demokracja" i że to dla Persów dobra sprawa i takie takie
@Dps, A coś myślał? Jak człowiek dostanie yankeskim odłamkiem, to go nawet nie boli. Wielu irańskich cywilów, którzy wychodzili z domów przy ostatniej rewolcie po prostu domagało się by leciały na nich bomby. Oni się przepychali, żeby złapać ich jak najwięcej. Tak było, nie zmyślalm!
60groszyzawpis
4
Alpragen
6
Pajonk_STRACHU
3
Dps
5
pentakilo
5
Skalp
3