#media #wojna #izrael #iran #usa

Tak patrząc po mediach (portale informacyjne, TV etc) i to bez względu na to czy platformerskie, pisowskie, lewackie - to taki przekaz wspólny - Iran zaatakował USA.

Zgodność przekazu jak przy covidzie etc.

23

@malcolm, to tylko pokazuje, że to wszystko podlega pod tą samą centralę w Tel awiwie.
@malcolm, Poziom propagandy medialnej głównego ścieku:
@Alpragen, To zupełnie jak z Rosją. Okrążyć swoimi siłami i krzyczeć że zaraz będzie wojna, bo okrążony może się zacząć bronić prewencyjnie. Kurwa jakież to posrane podejście, takie po żydosku.
@malcolm, ja nawet, słuchając chwilę radia to miałem wrażenie nie takie, że Iran zaatakował, tylko że ta wojna jest "dobra", bo "demokracja" i że to dla Persów dobra sprawa i takie takie
@Dps, Zachód wie najlepiej co jest dobre dla świata. Nawet jak inni tego nie chcą, to dostaną
@Dps, A coś myślał? Jak człowiek dostanie yankeskim odłamkiem, to go nawet nie boli. Wielu irańskich cywilów, którzy wychodzili z domów przy ostatniej rewolcie po prostu domagało się by leciały na nich bomby. Oni się przepychali, żeby złapać ich jak najwięcej. Tak było, nie zmyślalm!