@Andrzej_Zielinski, Są teorie, że reptilianie nie są źli, a przynajmniej nie wszyscy i że historie o ich wrogości wobec ludzi wymyślili elohim. Elohim czyli bogowie (wg. tej teorii przybysze z kosmosu), jednym z nich jest Jahwe, co zresztą opisuje stary testament, pozniej natomiast zaczęto pisać o jednym bogu gdy już dawni żydzi przestali być monolatrystami, a zaczeli byc monoteistami. Szarakami nie sterują reptylianie tylko wg. tej torii rasa Alfa Drakonian podbiła szarych (i tu alfa drakonianie to nie jest to samo co reptylianie) i garstka szarych próbuje uratować swoją rasę, już nie pamiętam dokładnie, ale chyba po to robią te porwania ludzi i pozyskująjakieś materiały biologiczne z nas, bo Alfa Drakonianie podbijają rasy kosmiczne poprzez genetyczną modyfikację, i tak też podbili dawniej szarych. Teraz wiadomo juz po co były szczepionki na covid, z czyjego poomysłu i komu służą te wszystkie ziemskie marionetki. Nie żydom tylko Alfa Drakonianom choć sami o tym pewnie nie wiedzą. Jest stenogram z rzekomego wywiadu z reptilianką z lat 90tych, gruba opowieść
Jest stenogram z rzekomego wywiadu z reptilianką z lat 90tych, gruba opowieść
@szczoor, Słuchałem tego w zeszłym roku. Ciekawa sprawa.
Wiele z tych historii jest w stylu "on / ona powiedział". Lubię mieć faktyczne dowody, ale wiadomo jak w tych sprawach z tym zwykle bywa. Jednak większości nie neguję, tylko podchodzę neutralnie (jak do ciekawostki).
Była gdzieś ta historia że Elohim odwiedzili protoplastę Izraelitów w Egipcie dając mu wybór komu może służyć. Elohim czy reptalianom - przy czym pokazali wizerunek owego reptalianina. Domyślnie według tej historii to akurat było wystarczająco przekonujące dla odwiedzanego. Historię te przytaczam z pamięci.
Dobrze jest sobie zadać pytanie. Skoro temat obcych jest znany i wystarczająco powszechny, czemu Ci nie decydują się na otwarte interakcje z ludźmi / dialog.
Można przypuszczać, że wszystko sprowadza się do tej mądrości „Największym sukcesem diabła było wmówienie ludziom, że nie istnieje”. To też by sugerowało, że obcy nie są nam zbyt przyjaźni – albo prowadzą ścisłą politykę separacji z ukrytymi intencjami i własną nam nie znaną polityką wewnętrzną.
Z bardziej oficjalnych źródeł rządowych wynikało, że ziemię odwiedza co najmniej 36 różnych gatunków ras obcych (z naszej galaktyki). Liczba ta zgadza się z równaniem Drake’a – czyli przynajmniej teoretycznie jest potwierdzona.
Wspominałeś o szarakach. Z tego co mi wiadomo jest kilka ich gatunków, przy czym część z nich uważa się za bio-roboty (jakiś gat. zależny od innych obcych).
Przechodząc jeszcze na ten temat:
Alfa Drakonianie podbijają rasy kosmiczne poprzez genetyczną modyfikację
Trzeba zadać sobie pytanie czy gat. ludzki jest samobójczy? Raczej nie. Jednak oficjalnie „Klub rzymski” i wszelkie agendy powstałe na bazie tego think-tanku starają się redukować globalnie liczbę ludzi na ziemi, na naszych oczach dokonywana jest podmiana rasowa białego gatunku, coraz więcej przepisów ograniczających wolność osobistą i dążenie do totalitaryzmu elit, zatruwanie powietrza hemitrailsami (alarmująco przekroczone limity aluminium w powietrzu), czy też globalna próba redukcji CO2 potrzebnego roślinom do rozwoju.
Planeta jest terratransormowana, ale nie wydaje się by gatunek ludzki był tu beneficjentem – wręcz przeciwnie, dąży się do jego redukcji i ubezwłasnowolnienia.
Jeżeli my na tym nie korzystamy to kim są ci którzy korzystają?
Od dość dawna sugeruje się, że pośród ludzi na ziemi, porusza się inny, wrogi nam gatunek po cichu dążący do naszej zagłady. Nie wiem czy to reptalianie / drakonianie czy jakakolwiek to ma nazwę (semantyka). Subwersja ludzi jest odczuwalna i zmiany będą dla nas katastroficzne (już za naszego życia i życia przyszłych pokoleń).
Ta teoria spiskowa nie jest „potwierdzona” ale ma cholernie dużo poszlak ja sugerujących.
dzin
1
pentakilo
1
Alpragen
5
Andrzej_Zielinski
3
szczoor
1
Andrzej_Zielinski
0
@szczoor, Słuchałem tego w zeszłym roku. Ciekawa sprawa.
Wiele z tych historii jest w stylu "on / ona powiedział". Lubię mieć faktyczne dowody, ale wiadomo jak w tych sprawach z tym zwykle bywa. Jednak większości nie neguję, tylko podchodzę neutralnie (jak do ciekawostki).
Była gdzieś ta historia że Elohim odwiedzili protoplastę Izraelitów w Egipcie dając mu wybór komu może służyć. Elohim czy reptalianom - przy czym pokazali wizerunek owego reptalianina. Domyślnie według tej historii to akurat było wystarczająco przekonujące dla odwiedzanego. Historię te przytaczam z pamięci.
Dobrze jest sobie zadać pytanie. Skoro temat obcych jest znany i wystarczająco powszechny, czemu Ci nie decydują się na otwarte interakcje z ludźmi / dialog.
Można przypuszczać, że wszystko sprowadza się do tej mądrości „Największym sukcesem diabła było wmówienie ludziom, że nie istnieje”. To też by sugerowało, że obcy nie są nam zbyt przyjaźni – albo prowadzą ścisłą politykę separacji z ukrytymi intencjami i własną nam nie znaną polityką wewnętrzną.
Z bardziej oficjalnych źródeł rządowych wynikało, że ziemię odwiedza co najmniej 36 różnych gatunków ras obcych (z naszej galaktyki). Liczba ta zgadza się z równaniem Drake’a – czyli przynajmniej teoretycznie jest potwierdzona.
Wspominałeś o szarakach. Z tego co mi wiadomo jest kilka ich gatunków, przy czym część z nich uważa się za bio-roboty (jakiś gat. zależny od innych obcych).
Przechodząc jeszcze na ten temat:
Trzeba zadać sobie pytanie czy gat. ludzki jest samobójczy? Raczej nie. Jednak oficjalnie „Klub rzymski” i wszelkie agendy powstałe na bazie tego think-tanku starają się redukować globalnie liczbę ludzi na ziemi, na naszych oczach dokonywana jest podmiana rasowa białego gatunku, coraz więcej przepisów ograniczających wolność osobistą i dążenie do totalitaryzmu elit, zatruwanie powietrza hemitrailsami (alarmująco przekroczone limity aluminium w powietrzu), czy też globalna próba redukcji CO2 potrzebnego roślinom do rozwoju.
Planeta jest terratransormowana, ale nie wydaje się by gatunek ludzki był tu beneficjentem – wręcz przeciwnie, dąży się do jego redukcji i ubezwłasnowolnienia.
Jeżeli my na tym nie korzystamy to kim są ci którzy korzystają?
Od dość dawna sugeruje się, że pośród ludzi na ziemi, porusza się inny, wrogi nam gatunek po cichu dążący do naszej zagłady. Nie wiem czy to reptalianie / drakonianie czy jakakolwiek to ma nazwę (semantyka). Subwersja ludzi jest odczuwalna i zmiany będą dla nas katastroficzne (już za naszego życia i życia przyszłych pokoleń).
Ta teoria spiskowa nie jest „potwierdzona” ale ma cholernie dużo poszlak ja sugerujących.