Zaloguj
Dołącz
Andrzej_Zielinski
2 mies.
1
81
Udostępnij
Zgłoś
#nocna
To nie kolaż, to zdjęcie. Widok gdzieś z Hawajów.
Rozwiń
14
SORTOWANIE KOMENTARZY:
Najlepiej oceniane
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej odpowiadane
Aktywne dyskusje
Skomentuj
borubar
2 mies.
Udostępnij
Zgłoś
1
@Andrzej_Zielinski
, w Pomorskim wczoraj rano były podobne widoki. Pojeździłem sobie trochę na rowerze szkoda że nie robiłem zdjęć
Przyszła mgła a jest kilka takich głębokich dolin w okolicy Trójmiasta.
na przykład
http://www.google.com/maps/@54.36957,18.5791578,3a,75y,150.5h,96.23t/data=!3m7!1e1!3m5!1sCIHM0ogKEICAgIDqjdz83AE!2e10!6shttps:%2F%2Flh3.googleusercontent.com%2Fgpms-cs-s%2FABJJf52yIQ5K157e3waBoPTHq9b1tzxa0m7WavRIBZ3RIlR0zx_Aq33HvSg9tHmHLY3xI8CQhFtIr-eHbEDm3UokfcD83jKjeX4Ii4Hnfl_AhtArW8iagkWCgo0vt6CQnXRZC8aA6HX5QQ%3Dw900-h600-k-no-pi-6.229139149640261-ya4.497147609350719-ro0-fo100!7i5656!8i2828?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDUxMy4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
http://www.google.com/maps/@54.3188669,18.6104759,3a,75y,83.23h,84.97t/data=!3m7!1e1!3m5!1s7QL_qon-ucIAmn7qP5UPxQ!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D5.034197258320702%26panoid%3D7QL_qon-ucIAmn7qP5UPxQ%26yaw%3D83.2330845083459!7i13312!8i6656?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDUxMy4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
(to stare zdjęcia obecnie jest tam droga asfaltowa)
Rozwiń
ODPOWIEDZ
MENU
Strona główna
Mikroblog
LURKER
Idea serwisu
Regulamin
Polityka prywatności
Pomoc & FAQ
Motyw klasyczny
Lurker © 2026
POWERED BY
HTMX
borubar
1
Przyszła mgła a jest kilka takich głębokich dolin w okolicy Trójmiasta.
na przykład
http://www.google.com/maps/@54.36957,18.5791578,3a,75y,150.5h,96.23t/data=!3m7!1e1!3m5!1sCIHM0ogKEICAgIDqjdz83AE!2e10!6shttps:%2F%2Flh3.googleusercontent.com%2Fgpms-cs-s%2FABJJf52yIQ5K157e3waBoPTHq9b1tzxa0m7WavRIBZ3RIlR0zx_Aq33HvSg9tHmHLY3xI8CQhFtIr-eHbEDm3UokfcD83jKjeX4Ii4Hnfl_AhtArW8iagkWCgo0vt6CQnXRZC8aA6HX5QQ%3Dw900-h600-k-no-pi-6.229139149640261-ya4.497147609350719-ro0-fo100!7i5656!8i2828?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDUxMy4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
http://www.google.com/maps/@54.3188669,18.6104759,3a,75y,83.23h,84.97t/data=!3m7!1e1!3m5!1s7QL_qon-ucIAmn7qP5UPxQ!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D5.034197258320702%26panoid%3D7QL_qon-ucIAmn7qP5UPxQ%26yaw%3D83.2330845083459!7i13312!8i6656?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDUxMy4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
(to stare zdjęcia obecnie jest tam droga asfaltowa)