Właśnie sobie uświadomiłem że z 300 użytkowników wykopu to zaślepieni lewicowy fanatycy którzy jako racjonalny argument podają dosłownie 1 patologiczny przypadek z całego środowiska kiboli vs 1 konkretna osoba o której wiadomo że będzie realizować agendę EU.

Zdjęcie

Przykład inny: pies mnie ugryzł w nogę więc przeklnę cały gatunek i moi wyznawcy będą zabijać psy na całym świecie #pdk

Środowisko kibicowskie, chociaż znacząco bardziej % przestępcze środowisko niż średnia polska, boli lewicę bo to najbardziej zorganizowana patriotyczna grupa białych w tym kraju - niestety.

Białe kołnierzyki, biała klasa średnia, biała biedota - w Polsce nie organizuje się w sensowne grupy. Tylko chłopy oglądające mecze i pijące piwo się organizują.

Powiedziałbym nawet że to chyba najlepsza patriotyczna grupa - bo oni dokonują jakichkolwiek działań, nawet ułomnych i symbolicznych jak patriotyczne bannery na meczach.

Na tym kanale można sobie pooglądać że polscy patriotyczni kibole mają nawet lepsze kontakty z innymi narodami w Europie niż niby lepsza polska patriotyczna klasa średnia.

http://t.me/ultrasnotreds8

12

@kusanagi, no tak bo tylko jeden kibol to bandyta albo gangster. O mafii narkotykowej złożonej z kiboli Lechii albo Cracovii słyszałeś?
@szatanista,

A nie słyszałeś, że dilerzy dragów są też wśród ulubieńców lewicy, wśród squotersów, że złodzieje i oszuści są w nadreprezentacji w różnych ośrodkach lewicy, w OMZRiK itd.