@Bejdak, i jeszcze niech zamówi gumki na nip KRP aby folksdojcz miał dodatkową motywację nasłać milicję .
@Bejdak, przed chwilą oglądalem relacje jakiegos Pepika z Dubaju na telegramie, ktory twierdzi pokazując kamerą na miasto, że to fake newsy o tych pożarach i wybuchach, jezdzi hulajnogą po Dubaju i niby nic się nie dzieje...