#nocna
Bez znaku bestii nic nie kupisz, anie nie sprzedasz. Wirtualne ID, wirtualny pieniądz połączony z ID, skan twarzy, odcisk palca (już bez niego nie wyrobisz dowodu), monitoring tego co piszesz, oglądasz i myślisz. Korporacyjne TOS które "wyłączą" ciebie z usług jak tylko za wysoko podskoczysz. To nie niewola, tak twierdzą elity i rządy... wszystkie jednym głosem.
Pracuj, konsumuj, nie interesuj się... powróż. Bądź dobrym, ułożonym bydłem. Żyj w kajdanach których nie widać, za kratami których nie czuć, do póki pozwolą ci żyć.
Bez znaku bestii nic nie kupisz, anie nie sprzedasz. Wirtualne ID, wirtualny pieniądz połączony z ID, skan twarzy, odcisk palca (już bez niego nie wyrobisz dowodu), monitoring tego co piszesz, oglądasz i myślisz. Korporacyjne TOS które "wyłączą" ciebie z usług jak tylko za wysoko podskoczysz. To nie niewola, tak twierdzą elity i rządy... wszystkie jednym głosem.
Pracuj, konsumuj, nie interesuj się... powróż. Bądź dobrym, ułożonym bydłem. Żyj w kajdanach których nie widać, za kratami których nie czuć, do póki pozwolą ci żyć.
rzakofskijan72
0
DarrDarek
2
Ludzie przestraszeni szmatławą ideologią oszustów masońskich, marksistowską nędzą upadlania ojców, mężczyzn, ci ludzie w swoim strachu zamienionym na cynizm udają, że fajnie im się żyje jako zbędne pokolenie przeznaczone do wymarcia. Nigdy nie zaznają radości danej od Boga przy opiece nad swoim dzieckiem i przy obserwowaniu jak to dziecko rośnie. Zamiast tego, ci ludzie przerażeni ideologią oszustów masońskich idą przez swoje mało warte życia pokornie jak barany na rzeź, bo taki jest zamysł masońskich wyznawców zła - eksterminacji białych narodów przeszkadzających przez wieki nędznikom, oszustom. A człek przestraszony wykonuje polecenia nadzorców-oszustów z góry. Za pół wieku ślad nie pozostanie po takich.
Andrzej_Zielinski
0
ALE
Czy nie zastanowiło Ciebie nigdy dla czego te masońskie elity chcą ograniczyć ilość ludzi na ziemi. Pamiętasz Georgia Guidestones... jasno przekazali, że na ziemi ma być max. 500 milionów (obecnie mamy jakieś 8 miliardów). Czyli wyrżnięcie w ten czy inny sposób większości planety, tyle ze ani ja ani Ty nie jesteśmy w klubie przeznaczonych do ocalenia.
Nie zastanawia Ciebie czemu ci co tak głośno nawołują do zaprzestania rozmnażania nie atakują regionów gdzie faktycznie przyrost jest nie kontrolowany, a atakują regiony rozwinięte przez podmianę społeczną... to nie ma sensu. Prawda? Zwłaszcza że to te rozwinięte regiony jako jedyne mogą zapewnić planecie "mało ludzi" przy zachowaniu kultury i technologii bez wracania do średniowiecza.
Przyrost naturalny jest atakowany, ale w taki sposób jak by to miało służyć komuś z zewnątrz. Komuś kto prowadzi wojnę hybrydową z całą ludzkością.
rzakofskijan72
0
Gdybym miał mieć więcej dzieci to pi pierwsze jestem w kraju w którym jest to mimo wszystko bardziej sprzyjające ale i tak wybrałbym się tam gdzie globalizacji nie ma i gdzie prawa ojca są przestrzegane. Wtedy mógłbym zacząc myśleć o tym. Nawiedzeni kretyni jak ten u góry co bezmyślnie będzie rąbał bachory na pohybel żydom to gatunek który w ogóle nie powinien mieć zezwolenia na bycie rodzicem. Dla dobra całego społeczeństwa
LizardKing
2