faktycznie wywodzi się z Niemieckiego WSZYSTKO SIĘ ZGADZA.
Hebrajski to został "Odtworzony" w XX wieku bo nie istniał jako język mówiony przez 1800 lat - czaicie ?
A najlepsze jest to,że masę słów to oni ukradli i przerobili z arabskiego
Ponieważ to jest bardzo heheszkowa ciekawostka zawołam do niej i @Thanos bo fakt,że obecny mówiony "Hebrajski" jest językiem w dużej mierze SZTUCZNYM i WYMYŚLONYM w XX wieku naprawdę jest aż zabawny w kontekście kombinacji żydków...
@Andrzej_Zielinski, Wszystko co od nich pochodzi jest sztuczne, zakłamane, spaczone. I to nie są moje urojenia tylko fakty. Czego by nie powiedzieli, po czasie okazuje się kłamstwem. I to jest niesamowite. Aż wręcz niemożliwe żeby tak się mogło dziać. A jednak. A skoro tak się dzieje, że drzewo wydaje zgniłe owoce to znakiem tego że drzewo od samego korzenia jest zgniłe.
Pajonk_STRACHU
3
xallax
6
w_w
7
Pajonk_STRACHU
4
Andrzej_Zielinski
7
To na pewno jakieś wielkie nieporozumienie. Żydzi by nigdy. Zresztą mądrzejsza o tym nie wspominać.
pentakilo
7
dsol17
8
http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_hebrajski
faktycznie wywodzi się z Niemieckiego WSZYSTKO SIĘ ZGADZA.
Hebrajski to został "Odtworzony" w XX wieku bo nie istniał jako język mówiony przez 1800 lat
A najlepsze jest to,że masę słów to oni ukradli i przerobili z arabskiego
Ponieważ to jest bardzo heheszkowa ciekawostka zawołam do niej i @Thanos bo fakt,że obecny mówiony "Hebrajski" jest językiem w dużej mierze SZTUCZNYM i WYMYŚLONYM w XX wieku naprawdę jest aż zabawny w kontekście kombinacji żydków...
Andrzej_Zielinski
3
Pajonk_STRACHU
3
Pajonk_STRACHU
4
I najpewniej te naleciałości są owocem ich "tułaczki" po świecie... od wypędzenia do wypędzenia. Trochę tu trochę tam.
EDIT: Dopiero zobaczyłem wpis @dsol17
Arabski jak najbardziej, w końcu są "semitami" hehe.
Dziękuję za info o 1800 lat nie istnienia hebrajskiego "języka".
Niesamowita, historia. Że po tylu latach wskrzesili wymarły język. Niesamowite... te ich hagady.
Wysysane z oskórowanych penizów.