Nie wpłaciłem darowizny na @oko_press. A wy, co dobrego dziś zrobiliście?
#pdk

14

@serwus, ten wpis przypomniał mi pewien filmik
https://youtu.be/tUj-65MxhEA
@serwus, regularnie nie wpłacam