@pentakilo, ten biały ma na plecach czarne dziecko? Co to za promocja zboczeń 😉
@pentakilo,

Co ciekawe, Ukraińcy wybrali taką samą drogę jak Żydzi wspinania się w Polsce, chcieliby też poza Polską, ale tam nie mają takiej mafii ukraińsko-chazarskiej obsadzonej jak w ukroPolin. W efekcie ludzie z bardzo biednego narodu zniszczonego korupcją i bezprawiem w Polsce wspierają jeden drugiego pobratyma i tak zamierzają jechać na garbach Lachów. A zadaniem Polaków jest zrzucić z siebie oszustów i pijawki - niektórzy Polacy nadal się ogłupieni propagandą i wpatrzeni w Ukrów jak w obrazki, ale na szczęście nawet najgłupszym już przechodzi to zduraczenie banderowcami.