Zaloguj
Dołącz
pentakilo
2 mies.
6
172
Udostępnij
Zgłoś
Ale bym zjad takiego
#meme
Rozwiń
14
SORTOWANIE KOMENTARZY:
Najlepiej oceniane
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej odpowiadane
Aktywne dyskusje
Skomentuj
reflex1
2 mies.
Udostępnij
Zgłoś
1
@pentakilo
, Ja akurat pochodzę z miasta cebularzy. I naprawdę banalnie prosto się go robi.
http://haps.pl/Haps/7,167251,29531925,przepis-na-cebularze-ktore-smakuja-jak-z-piekarni-na-lubelszczyznie.html
Rozwiń
ODPOWIEDZ
pentakilo
2 mies.
Udostępnij
Zgłoś
1
@reflex1
, nie mam piekarnika, żeby se upiec
Rozwiń
ODPOWIEDZ
reflex1
2 mies.
Udostępnij
Zgłoś
0
@pentakilo
, Jak w kuchni można nie mieć piekarnika? 🙄
Rozwiń
ODPOWIEDZ
pentakilo
2 mies.
Udostępnij
Zgłoś
2
@reflex1
, wystarczy być biednym 👍🏻
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Andrzej_Zielinski
2 mies.
Udostępnij
Zgłoś
2
@pentakilo
, Jestem dla Ciebie gotowy zrobić zrzutkę
----------------------------
http://www.ceneo.pl/158870040
----------------------------
Rozwiń
ODPOWIEDZ
pentakilo
2 mies.
Udostępnij
Zgłoś
1
@Andrzej_Zielinski
, dzięki. Pracuję nad zmianą swojego położenia, ale nie wiem kiedy nastąpi rozwiązanie
Rozwiń
ODPOWIEDZ
MENU
Strona główna
Mikroblog
LURKER
Idea serwisu
Regulamin
Polityka prywatności
Pomoc & FAQ
Motyw klasyczny
Lurker © 2026
POWERED BY
HTMX
reflex1
1
http://haps.pl/Haps/7,167251,29531925,przepis-na-cebularze-ktore-smakuja-jak-z-piekarni-na-lubelszczyznie.html
pentakilo
1
reflex1
0
pentakilo
2
Andrzej_Zielinski
2
----------------------------
http://www.ceneo.pl/158870040
----------------------------
pentakilo
1