@szymonpl, Ponoć w Niemczech podania o wilkołakach są jeszcze żywe.
Według miejskich legend jeszcze w latach 90tych amerykańscy żołnierze stacjonujący w tamtejszych bazach mieli okazję do kontaktu z tym osobnikiem. Ten był w stanie jednym skokiem przeskoczyć siatkę ogrodzenia. (2-3m ?)
Są regiony leśne gdzie nie zaleca się wychodzenia po zmroku.
Andrzej_Zielinski
1
Według miejskich legend jeszcze w latach 90tych amerykańscy żołnierze stacjonujący w tamtejszych bazach mieli okazję do kontaktu z tym osobnikiem. Ten był w stanie jednym skokiem przeskoczyć siatkę ogrodzenia. (2-3m ?)
Są regiony leśne gdzie nie zaleca się wychodzenia po zmroku.