To by tłumaczyło pewną kwestię - widocznie dzieciaki które wciągnęli do tych tuneli w Nowym Jorku mogły być żydowskiego pochodzenia i to stąd te materace nadające się na wyprzedaż - lurkera żydowskie dzieciaki przeglądały i tyle,to na pewno stąd /s:
@pentakilo, No przecież nie pedofilią albo przywoływaniem ducha dawno zdechłego rabina w ciało zmarłego dziecka
to 2 - tak się w sumie żydy tunelowe tłumaczyły - nie nazywa się to czasem per "NEKROMANCJA" ?
( w sumie to wymaga talentu albo kompletnego spierdolenia żeby w ramach tłumaczenia się z odrażającej i spierdolonej praktyki krzywdzącej dzieci potrafić zrobić inną już niby dzieci nie krzywdzącą ale nadal podobnie odrażającą i spierdoloną)
@pentakilo, Nom serio,jakiś rabin z tego zjebanego chabadu tak to tłumaczył po czasie w stanach podczas jednego wywiadu wtedy. Przepraszam że nie zapisałem/nie mogę znaleźć czy zapisałem , ta nekromancja to była mistrzostwem kurwa świata, mistrzostwem.
(no to nie jedna rzecz co przepadła w czeluściach internetu - ukraińskiego videoblogera-zjeba chwalącego się wcinaniem żeberek z ruskiego czołgisty na grillu na początku ruskiej inwazji też chyba nie nagrałem/nie wiem czy mam - bałem się pokazywać nawet na sadolu bo by mnie ukrofile nomen omen wtedy [metaforycznie tym razem] zjedli)
dsol17
3
I jak tu nie być antysemitą, i jak tu nie brać wyzywania od nazioli za komplement przy powyższym kontekście.
Albo przy poniższym zbyt łagodnym (bo nie materacowanym) kontekście :
pentakilo
2
Andrzej_Zielinski
2
dsol17
1
To by tłumaczyło pewną kwestię - widocznie dzieciaki które wciągnęli do tych tuneli w Nowym Jorku mogły być żydowskiego pochodzenia i to stąd te materace nadające się na wyprzedaż - lurkera żydowskie dzieciaki przeglądały i tyle,to na pewno stąd /s:
pentakilo
1
dsol17
1
to 2 - tak się w sumie żydy tunelowe tłumaczyły - nie nazywa się to czasem per "NEKROMANCJA"
( w sumie to wymaga talentu albo kompletnego spierdolenia żeby w ramach tłumaczenia się z odrażającej i spierdolonej praktyki krzywdzącej dzieci potrafić zrobić inną już niby dzieci nie krzywdzącą ale nadal podobnie odrażającą i spierdoloną)
pentakilo
0
dsol17
2
(no to nie jedna rzecz co przepadła w czeluściach internetu - ukraińskiego videoblogera-zjeba chwalącego się wcinaniem żeberek z ruskiego czołgisty na grillu na początku ruskiej inwazji też chyba nie nagrałem/nie wiem czy mam - bałem się pokazywać nawet na sadolu bo by mnie ukrofile nomen omen wtedy [metaforycznie tym razem] zjedli)