przypadkiem usłyszałem plagiat: http://youtu.be/RKlYW5oCQFI (1990)

http://youtu.be/t0TydGR1kJ4 (1995)

niestety dla Universal Music Group raczej nie mogą pozwać Kazika

#muzyka

6

@PostironicznyPowerUser, przecież Kazik samplował i nie tylko wiele utworów. Covery wręcz robił.

http://www.whosampled.com/Kazik/
@PostironicznyPowerUser, raczej tylko podobne trochę. Co innego grają. Zbieg okoliczności
@cziter2, @PostironicznyPowerUser, zbieg okoliczności na pewno nie, od pierwszej sekundy wiadomo o który numer chodzi. Ale plagiatem bym tego w żadnym razie nie nazwał, zwłaszcza w połączeniu z genialnym tekstem.
@tow_wieslaw, @PostironicznyPowerUser

Nie słyszę. To już lvl. "Jaka to melodia". Nie dla mnie:)