Hasło wyborcze: "Wyrucham cię lepiej, niż PiS":

Zdjęcie

#heheszkipolityczne

19

@pentakilo, KO powinna ją wywalić i wtedy hasło by brzmiało Bez Kozery wyruchamy cię bardziej niż PiS 😉
@pentakilo, Stonoga miał inną opinię
@lipathor, kogo interesuje opinia tego naciągacza?
@WolnyCzlowiek, tu akurat miał rację, PiS nas wyruchał jak nikt.
@lipathor, no rację miał, ale powoływanie się na taki "autorytet" jest bez sensu.

Zresztą, wszystko zależy od wartości które człowiek wybiera.

Gdyby dla Ciebie były ważne wartości, które reprezentuje PiS to byś ik nawet mógł wybaczyć to, że sporo kasy zmarnowali.

Dokładnie to samo jest w drugą stronę.