Co prawda przy kolezce z Norwegii trochę strach wrzucać memeski, w obawie ze mnie zdiagnozuje na jakąś straszliwa chorobę... Ale co tam, na coś trza umrzeć... Więc Łapcie #nocna

15

@Bejdak, przerobił sporo lekarzy od głowy, to może myśli, że sam potrafi innych diagnozować zdalnie 🤔
@Bejdak, Daruj sobie pajacu. Nie trzeba wrzucać fejków, żeby celnie krytykować. Wystarczy więcej niż pół mózgu ...ale niektórym brak nawet takiego ułamka w głowie.