@Bronsky, jako dziecko za każdym razem płakałem na tym filmie. Jak dorosły muszę oddać, że dalej czuć emocje.
@Bronsky, W wersji z "rasistowskimi", murzyńskimi krukami, czy z disneyowską cenzurą?

Zdjęcie

A to nadal ryje psychikę? 🐘

Zdjęcie
@Alpragen, dalej murzysnkie kruki. a te różowe słonie to nie wiem po co dali. ktoś się tam naćpiał czy cos
@Alpragen, Z dzieciństwa pamiętam, że Słasice i Łonie były równie mocno psychodeliczne

-------------------------------

http://youtu.be/I35OQy2AeGs?si=QxUOfPEMEkEzivfx

-------------------------------