Zaloguj
Dołącz
Bronsky
3 mies.
4
116
Udostępnij
Zgłoś
Dumbo
#ogladajzlurkiem
http://www.cda.pl/video/1482780903
Rozwiń
9
SORTOWANIE KOMENTARZY:
Najlepiej oceniane
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej odpowiadane
Aktywne dyskusje
Skomentuj
Emrys_Vledig
3 mies.
Udostępnij
Zgłoś
2
@Bronsky
, jako dziecko za każdym razem płakałem na tym filmie. Jak dorosły muszę oddać, że dalej czuć emocje.
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Alpragen
3 mies.
Udostępnij
Zgłoś
2
@Bronsky
, W wersji z "rasistowskimi", murzyńskimi krukami, czy z disneyowską cenzurą?
A to nadal ryje psychikę? 🐘
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Bronsky
3 mies.
Udostępnij
Zgłoś
3
@Alpragen
, dalej murzysnkie kruki. a te różowe słonie to nie wiem po co dali. ktoś się tam naćpiał czy cos
Rozwiń
ODPOWIEDZ
Andrzej_Zielinski
3 mies.
Udostępnij
Zgłoś
1
@Alpragen
, Z dzieciństwa pamiętam, że Słasice i Łonie były równie mocno psychodeliczne
-------------------------------
http://youtu.be/I35OQy2AeGs?si=QxUOfPEMEkEzivfx
-------------------------------
Rozwiń
ODPOWIEDZ
MENU
Strona główna
Mikroblog
LURKER
Idea serwisu
Regulamin
Polityka prywatności
Pomoc & FAQ
Motyw klasyczny
Lurker © 2026
POWERED BY
HTMX
Emrys_Vledig
2
Alpragen
2
A to nadal ryje psychikę? 🐘
Bronsky
3
Andrzej_Zielinski
1
-------------------------------
http://youtu.be/I35OQy2AeGs?si=QxUOfPEMEkEzivfx
-------------------------------