@rencista, Polecam Bałtyk poza sezonem. Zimna wiosenna woda to wspaniała krioterapia dla nóg. Przebieżka po plaży prawie bez ludzi. No i jeżeli pogoda tam jest taka jak obecnie u mnie...
A co do widoków. Faktyczne zdjęcie z tamtych okolic do porównania.
rencista
4
Andrzej_Zielinski
4
A co do widoków. Faktyczne zdjęcie z tamtych okolic do porównania.