@Andrzej_Zielinski,

W kontekście miłości i zagłady
@Dps, przypomina Beksińskiego.
@Dps, Za Beksińskiego zawsze +

Przy okazji polecam Muzeum w Sanoku. Mają tam stałą wystawę jego prac. Na ekranie komputera obejrzeć to jedno, ale zobaczyć to co namalował z bliska to głowa mała.