19

@pentakilo,

chyba się nawrócę
@pentakilo, oni zrobią Ci piekło na ziemi... Będziesz żałował, że nie umarłeś...

chyba, że naród ich pogoni, jak (jeśli) zmądrzeje
@pentakilo, trafiasz tam oczywiście za rasizm, homofobię i antysemityzm.
@pentakilo, nie dowiem sie jak to jest, gdyż ja dobry człowiek jestem i do piekła na pewno nie trafie
@rencista, Spoko, zdam Ci relację, jeśli fotka @pentakilo będzie mijać się znacząco z rzeczywistością.
@Blob, nie idźcie tą drogą towarzyszu
@rencista, Jestem starym grzesznikiem...
@Blob, zawsze można sie poprawić
@rencista, podobno. Wszystko się wyjaśni podczas SO.
@rencista, a to nie tak, że ruskie onuce z miejsca tam trafiają?

Jeżeli bycie ruską onucą jest dobre, to czemu taka nagonka jest.