Fajna ciupaga,ale ten Olszański to jest aktor nie autorytet. To,że to i to jest na "A" to trochę za mało.
A Braun przynajmniej ze swoimi happeningami coś pożytecznego robi i można go traktować bardziej serio jak Tuska czy Kaczora jako "autorytet". Choć jak dla mnie "autorytety" mają zasadniczy problem - to nadal są ludzie z którymi co najwyżej mógłbym pogadać przy piwie bo intelektualnie to mnie nie przerastają.
Olszański pod względem intelektualnym to wręcz dla mnie obraza i krzykacz który grozi bez możliwości zrealizowania swoich gróźb w swojej aktorskiej kreacji postaci będący wręcz jakąś parodią "patriotycznego" kibola.
Socjaldemokrata
3
keeetko
0
Fajna ciupaga,ale ten Olszański to jest aktor nie autorytet. To,że to i to jest na "A" to trochę za mało.
A Braun przynajmniej ze swoimi happeningami coś pożytecznego robi i można go traktować bardziej serio jak Tuska czy Kaczora jako "autorytet". Choć jak dla mnie "autorytety" mają zasadniczy problem - to nadal są ludzie z którymi co najwyżej mógłbym pogadać przy piwie bo intelektualnie to mnie nie przerastają.
Olszański pod względem intelektualnym to wręcz dla mnie obraza i krzykacz który grozi bez możliwości zrealizowania swoich gróźb w swojej aktorskiej kreacji postaci będący wręcz jakąś parodią "patriotycznego" kibola.