I to jest właśnie to "ubogacenie" jakie nam zwykle typowa osoba z pochodzeniem ukraińsko-żydowskim jest w stanie dać. Na zlecenie masonów wciska duraczenie o tym, jakie to multi-kulti jest dobre i jak to u gojów-Lachów będą się wspólnie bawić Ukraińcy, murzyni, ciapaki, beżowi.
Tylko Polaki będę trochę niezadowolone, bo będą gonione przez nadzorców do roboty, aby tę sprowadzoną hałastrę utrzymywać.
Zresztą, kobieta, która w kontekście przerażającej liczby gwałtów w Szwecji mówi bez żenady o "ubogacaniu pulą genetyczną" kolorowych, to nie wiem co ma we łbie. Czy tam są jakieś wizje z Kamasutry z bukake i spływaniem materiału genetycznego murzynów i ciapaków z ubogacanych Szwedek? Chyba nie chcę wchodzić w tok myślenia Ukrainki.
@stawo73, Oj tam. Bredzi bo nie miała czarnego gnata między nogami. Przebolcuje ją w końcu to bogactwo kulturowe to rozum wróci. Inni uczą się na błędach cudzych, ona będzie musiała na swoich..
DarrDarek
0
I to jest właśnie to "ubogacenie" jakie nam zwykle typowa osoba z pochodzeniem ukraińsko-żydowskim jest w stanie dać. Na zlecenie masonów wciska duraczenie o tym, jakie to multi-kulti jest dobre i jak to u gojów-Lachów będą się wspólnie bawić Ukraińcy, murzyni, ciapaki, beżowi.
Tylko Polaki będę trochę niezadowolone, bo będą gonione przez nadzorców do roboty, aby tę sprowadzoną hałastrę utrzymywać.
Zresztą, kobieta, która w kontekście przerażającej liczby gwałtów w Szwecji mówi bez żenady o "ubogacaniu pulą genetyczną" kolorowych, to nie wiem co ma we łbie. Czy tam są jakieś wizje z Kamasutry z bukake i spływaniem materiału genetycznego murzynów i ciapaków z ubogacanych Szwedek? Chyba nie chcę wchodzić w tok myślenia Ukrainki.
stawo73
1
Andrzej_Zielinski
0
waldy33
3