@dlabeki, co to za Rosjanin robił grafikę?
@dlabeki, tu przykład takiego dezertera
@Socjaldemokrata, No akurat ten pomysł jest głupi bo:

1. Akurat zachodnia Ukraina to najbardziej hardcorowe neonazistowskie antypolskie antyrosyjskie itd zjeby co do których jedyną nadzieją putina jest że ktoś ich sobie weźmie bo dla rosji byliby oni kulą u nogi.

2. W sytuacji w której dzięki takim głąbom lub ukraińcom jak @stawo73 oddaliśmy większość sprzętu ukraińcom i z ukraińską agenturą w rządzie to ryzykowalibyśmy nową granicę z ukrainą gdzieś za Wrocławiem.

O ile nie była by to już granica ukraińsko-niemiecka...

3. Ukraina ukraińska czy tam rosyjska jest nam potrzebna,bo gdzie my tych cholernych ukraińców inaczej deportujemy jak się skończy ta cała wojna (znaczy nie,oczywiście przy tych sk...synach co rządzą Polską na deportowanie ich w Trumpowskim stylu nie ma niestety szans,ale nie odbierajcie mi marzeń ok ? )?
@stawo73 to o tobie dezerterze.
@dsol17, Ja jeszcze znikąd nie zdezerterowałem i nawet nie mam takiego zamiaru. Ty natomiast już piszesz o Polsce, że to nie twoje państwo.
@dlabeki, Podżegaczom wojennym przegrzeją się styki od takich stwierdzeń. A potem wrócą do typowych dla swojej inteligencji argumentów.