@kusanagi, pitbull. Czyli amerykański "kod" na murzyna.

Który posunął się tak dalego że "antyrasiści" w usa postanowili "zdemitologizować" również niebezpiecznego psa-broń wyhodowanego specjalnie do walki i zabijania,do ataku bez ostrzeżenia - po to żeby chronić murzynów przed "rasizmem". Karuzela spierdolenia dojechała aż tak,że próbuje się przekręcać statystyki,że nie,że absolutnie nie jest to ta rasa psów która anatomicznie zadaje najgroźniejsze i potencjalnie śmiertelnie zagrożenia
@keeetko, uuuuuuu rasizm.

Chodzi o jakąś wronę z Australii która jest ekstremalnie agresywna, jak zacznie ich być więcej i zrobi sobie gniazdo w pobliżu ludzi, to atakuje ich celując w oczy.

Brak powiązania / powiązanie CAŁKOWICIE przypadkowe z ekstremalnie agresywnymi murzynami/ciapatymi jak zacznie ich być więcej, i sobie zrobią getto w pobliżu ludzi, atakując ich z znienacka w tył głowy ("sucker punch" - USA) lub bezpośrednio nożami/maczetami (Europa) - zależnie od stopnia zaawansowania progresywności danego kraju.
@kusanagi, Chodzi ci o tą operację dezinformacyjną w UK ostatnio ?

1.Tą w której najpierw Sikh zamordował białego nożem rytualnym a potem jeszcze zadzwonił na policję.

2.Tą samą w której ostatnio potem ten sudańczyk o którym mówisz o nazwisku podobnym do jednego z "freemenów" z diuny zaatakował gościa którego nazwisko pierwotnie podawano jako Oglivy czy jakoś tak co kojarzy się z kolei z Rokiem 1984 orwella (Oglivy był tą postacią wykreowaną sztucznie przez głównego bohatera w "ministerstwie prawdy").

To jest żydowska pułapka mój drogi. Poprzednio wierząc w Q dawałem się nabrać Trumpowi i Elonowi,ale skasowałem tamto konto po tym jak stało się jasne,że to jest nowa wersja żydowskiej "Operacji Trust" znanej z czasów sowieckich - kontrolowana opozycja po to by przejąć nasze pieniądze i zneutralizować prawicę. Z dużym prawdopodobieństwem jesteśmy w dupie,a żydzi organizują sobie nowe purim z nami na szubienicach w roli "Hamanów".

Całe to wsparcie Elona i spółki dla Brytyjskich "antysemitów" służy tak naprawdę namierzeniu i neutralizacji.

Gdy Tony Blair - członek towarzystwa Fabiańskiego taki sam skurwysyn jak Strammer został nominowany przez Trumpa do "Rady pokoju" mającej rzekomo zarządzać strefą gazy z nadania żydów wszystko stało się jasne - to cały czas była i jest PUŁAPKA.

Jak długo walki trwają na ulicach i polegają na obrzucaniu milicji kamieniami nic z tego nie będzie. Brytole musieliby uderzyć w parlament,uderzyć w synagogi, wedrzeć się do posiadłości różnych Rotszyldów i zrobić porządek. Bez tego... Bez tego się ładnie profilują,dają się złapać i są już skończeni.
@kusanagi, Ktoś jeszcze poza mną stawiał na żyda?
@Twoja_Starazolin, żydzi czegoś takiego nie robią swoimi rękoma, chyba że masz na myśli Palestynę