Czołem Lurki
wołam wszystkich plusujących
@waldy33, @Socjaldemokrata, @stawo73, @CosTamCosTam, @Headcrab, @Przemo12, @pentakilo, @Alpragen, @Dps, @Unnamed, @Bejdak, @3_Demon, @anonekzforczana, @Twoja_Starazolin, @andor_drakon, @RadarS, @Andrzej_Zielinski, @maciej, @borubar, @YoloDruid, @AMIGA, @LizardKing, @beorn, @Katakume, @wiktor
wczorajszy wpis @Thanos
http://lurker.land/post/csaq85gjhiny
Spoko ruch z tym sprzątaniem, ale jest coś czego totalnie nie rozumiem w Twoim działaniu @Thanos
Posprzątałeś typa, który robił spam i #subtelnarosyjskapropaganda i słusznie.
Ale za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego tolerujesz typa z drugiej strony barykady - UPAdlińskiej?
Dlaczego i jego nie posprzątałeś?
Widać że wiele osób ma po dziurki w nosie tego... tak na prawdę to hooy go wie czym to coś jest.
Troll? UPAdliniec? A może nawet rusek, który robi krecią robotę?
Jego wstawki wyglądają równie szpetnie dla ludzi, którzy przeglądają Lurka bez logowania jak te od ruskiego trolla .
Chociaż przeciwieństwie do tamtego posprzątanego agregata to @tk95 w swoich wstawkach potrafi otwarcie pluć na Polskę i Polaków!
Przecież to również widziane jest na zewnątrz... i Ci to nie przeszkadza?
Takim czymś łamie regulamin, ale chyba nie ma co wspominać, bo jeśli do tego czasu nie z sadziłeś go z rowerka to on chyba pod regulamin nie podlega?
Dlaczego tolerujesz coś takiego? Skąd taki brak konsekwencji?
Toż to matematycznie nawet nie idzie w parze...
Jeśli możesz to proszę wytłumacz mi, bo totalnie tego nie rozumiem.
Pozdrówka
#Lurker
#pytanie
#spolecznosclurkera
wołam wszystkich plusujących
@waldy33, @Socjaldemokrata, @stawo73, @CosTamCosTam, @Headcrab, @Przemo12, @pentakilo, @Alpragen, @Dps, @Unnamed, @Bejdak, @3_Demon, @anonekzforczana, @Twoja_Starazolin, @andor_drakon, @RadarS, @Andrzej_Zielinski, @maciej, @borubar, @YoloDruid, @AMIGA, @LizardKing, @beorn, @Katakume, @wiktor
wczorajszy wpis @Thanos
http://lurker.land/post/csaq85gjhiny
Spoko ruch z tym sprzątaniem, ale jest coś czego totalnie nie rozumiem w Twoim działaniu @Thanos
Posprzątałeś typa, który robił spam i #subtelnarosyjskapropaganda i słusznie.
Ale za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego tolerujesz typa z drugiej strony barykady - UPAdlińskiej?
Dlaczego i jego nie posprzątałeś?
Widać że wiele osób ma po dziurki w nosie tego... tak na prawdę to hooy go wie czym to coś jest.
Troll? UPAdliniec? A może nawet rusek, który robi krecią robotę?
Jego wstawki wyglądają równie szpetnie dla ludzi, którzy przeglądają Lurka bez logowania jak te od ruskiego trolla .
Chociaż przeciwieństwie do tamtego posprzątanego agregata to @tk95 w swoich wstawkach potrafi otwarcie pluć na Polskę i Polaków!
Przecież to również widziane jest na zewnątrz... i Ci to nie przeszkadza?
Takim czymś łamie regulamin, ale chyba nie ma co wspominać, bo jeśli do tego czasu nie z sadziłeś go z rowerka to on chyba pod regulamin nie podlega?
Dlaczego tolerujesz coś takiego? Skąd taki brak konsekwencji?
Toż to matematycznie nawet nie idzie w parze...
Jeśli możesz to proszę wytłumacz mi, bo totalnie tego nie rozumiem.
Pozdrówka
#Lurker
#pytanie
#spolecznosclurkera
stawo73
2
Thanos
6
Andrzej_Zielinski
4
Można by przemyśleć czy nie kończyć automatycznie kariery tym na minusie. Dawało by to pewien powód do starania się.
CosTamCosTam
3
Masz sporo racji, ale czy wtedy nie istnieje ryzyko zostania w takiej dziwnej bańce światopoglądowej ? Być może taki jest cel. Ja osobiście wolał bym jednak nie
Andrzej_Zielinski
5
Czy ja mam płakać nad totalitarnym zakłamanym lewactwem? Oczywiście, że nie.
A o różnorodność światopoglądu się tu nie martwię. Za przykład daję naszego Szwajcara, mimo że mamy odmienne poglądy potrafi tu współżyć społecznie i utrzymywać swój ranking na +
CosTamCosTam
2
Pajonk_STRACHU
2
Pajonk_STRACHU
1
CosTamCosTam
1
Może jestem sadomasochistą ?
Thanos
3
Andrzej_Zielinski
1
Pajonk_STRACHU
3
A tłumaczenie że ja też tak mogę jest... głupie. Bo już takie coś słyszałem. "Ty tez tak możesz" ... kurwa ale ja nie chce bo kurwa nie potrzebuję! Jestem tu tyle lat i jakoś trzymam się na powierzchni, a przecież moje treści nie należą do tych słodkich np. z pieskami i kotkami...
rencista
2
ze nie wszystkie moje twierdzenia muszą być zgodne z wolą większości i biorę to na klat
Ale czarnolistuje sie tych co wkurwiają ,a nie tych co nie rozumieją.
Andrzej_Zielinski
1
Całkiem popularna propozycja, aby czarnolistowany nie widział wpisów czarnolistującego. Ficzer który mógł by istnieć równolegle do czarnych list.
To że są wpisy które wkurwiają, oczywiste jest, że takie będą... zawsze. Czy będą ukryte, czy nie i tak będą wisieć i uwierać. Zawsze najlepszym sposobem jest ukrycie wpisu przed buldupiacym a nie na odwrót.
Pajonk_STRACHU
0
Skoro nie ma pana X a został pan Y to gdzie tu równowaga?
Szambo robił tamten jak i ten. Dodatkowo ten pluje na Polskę i Polaków... do czego się nie odniosłeś.
Z dwojga złego to wolę trolla, na którego mam wyjebane bo wiem że to troll ale na mnie i moich rodaków nie pluje...
Gdzie ta równowaga?
Ja jej nie widzę.
Thanos
2
Pajonk_STRACHU
1
Przecież @tk95 też sobie podbijał plusy... może teraz tego nie robi ale robił.
I nadal nie odniosłeś się do tego że pluje na Polskę i Polaków... dlaczego na to pozwalasz?
Jakieś podwójne standardy? Bo na to wygląda. O co tu chodzi?
EDIT: Idę w kimono.
Wróćmy do tematu jutro.
Dobrej nocy.
Thanos
2
tk95
0
beorn
1
CosTamCosTam
6
beorn
1