Czołem Lurki

wołam wszystkich plusujących

@waldy33, @Socjaldemokrata, @stawo73, @CosTamCosTam, @Headcrab, @Przemo12, @pentakilo, @Alpragen, @Dps, @Unnamed, @Bejdak, @3_Demon, @anonekzforczana, @Twoja_Starazolin, @andor_drakon, @RadarS, @Andrzej_Zielinski, @maciej, @borubar, @YoloDruid, @AMIGA, @LizardKing, @beorn, @Katakume, @wiktor

wczorajszy wpis @Thanos

http://lurker.land/post/csaq85gjhiny

Spoko ruch z tym sprzątaniem, ale jest coś czego totalnie nie rozumiem w Twoim działaniu @Thanos

Posprzątałeś typa, który robił spam i #subtelnarosyjskapropaganda i słusznie.

Ale za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego tolerujesz typa z drugiej strony barykady - UPAdlińskiej?

Dlaczego i jego nie posprzątałeś?

Widać że wiele osób ma po dziurki w nosie tego... tak na prawdę to hooy go wie czym to coś jest.

Troll? UPAdliniec? A może nawet rusek, który robi krecią robotę?

Jego wstawki wyglądają równie szpetnie dla ludzi, którzy przeglądają Lurka bez logowania jak te od ruskiego trolla .

Chociaż przeciwieństwie do tamtego posprzątanego agregata to @tk95 w swoich wstawkach potrafi otwarcie pluć na Polskę i Polaków!

Przecież to również widziane jest na zewnątrz... i Ci to nie przeszkadza?

Takim czymś łamie regulamin, ale chyba nie ma co wspominać, bo jeśli do tego czasu nie z sadziłeś go z rowerka to on chyba pod regulamin nie podlega?

Dlaczego tolerujesz coś takiego? Skąd taki brak konsekwencji?

Toż to matematycznie nawet nie idzie w parze...

Jeśli możesz to proszę wytłumacz mi, bo totalnie tego nie rozumiem.

Pozdrówka

#Lurker

#pytanie

#spolecznosclurkera

15

@Pajonk_STRACHU, Jeden wariat a banda trolli automatycznie się plusujących to dwie różne sprawy.
@Pajonk_STRACHU, tak szczerze — to pozwala zachować zdrową równowagę. Każdy może się tutaj wypowiedzieć. Tamta zorganizowana akcja spameRUw to zupełnie inny kaliber wykroczenia. Zrobili przeogromny syf swoimi wysrywami, zalewając stronę główną (szambo wybiło).
@Thanos, Niby racja, jednak jak ktoś ma ranking ujemny (a nasz colega się mocno o to stara) to raczej wyraźny znak ze nie jest tu mile widziany.

Można by przemyśleć czy nie kończyć automatycznie kariery tym na minusie. Dawało by to pewien powód do starania się.
@Andrzej_Zielinski, To nie do mnie, ale się wypowiem, za przeproszeniem.

Masz sporo racji, ale czy wtedy nie istnieje ryzyko zostania w takiej dziwnej bańce światopoglądowej ? Być może taki jest cel. Ja osobiście wolał bym jednak nie
@CosTamCosTam, Jeżeli się przyjrzysz to ta druga strona nie ma z tym kłopotu. Kwik zaczyna się jak wahadełko nagle przechodzi w prawo i cyk Thanos musi przenosić serwer za granicę bo rzekome "faszystowskie treści".

Czy ja mam płakać nad totalitarnym zakłamanym lewactwem? Oczywiście, że nie.

A o różnorodność światopoglądu się tu nie martwię. Za przykład daję naszego Szwajcara, mimo że mamy odmienne poglądy potrafi tu współżyć społecznie i utrzymywać swój ranking na +
@Andrzej_Zielinski, cięzko odmówić Ci racji, tamta strona często wygrywa przez tą dyscyplinę i brak skrupułów moralnych. Z dugiej strony, widocznie mam takie trochę mało życiowe i nie pragmatyczne podejście do wolności słowa. A jak nie trzymam się swoich zasad, to staje się tylko drugą stroną, a nie człowiekiem z własnymi warościami. Heh, ale to patetycznie i romantycznie wybrzmiało. Sorry
@CosTamCosTam, Że niby w jakiej bańce zostaniesz jak się będziesz starał żeby wrzucać sprawdzone info?
@Andrzej_Zielinski, Plus ale tylko do momentu gdzie zaczyna się mowa o czekoknurze
@Pajonk_STRACHU, Podniosłeś wobec niego sporo bardzo słusznych zarzutów. I fajnie, nie ma co przemilczać tematu. Oczywiście to nie mój portal, ja tylko z niego korzystam, więc nie ja decyduje o zasadach. Przyszedłem tutaj i to jedyne konto w jakichkolwiek mediach społecznościowych, gdyż po długim przyjrzeniu się, nie było cenzury jakiejkolwiek treści. Lubię to z dwóch powodów. Jeden - widocznie jestem romantykiem wierzącym w żaden sposób nieskrempowaną wolność słowa, - a tu ta zasada jest realizowana, a drugi - bo ta wolność pozwala wszystkim wyrażać swoją opinie, w tym opinie z którymi się nie zgadzam, a nawet nie lubię, gardzę, obrażają mnie - tak wygląda prawdziwa wolność. Ale właśnie to też powoduje, że mogę poznać argumenty ludzi, którzy myślą inaczej, kopiują jak kalka innych argumenty oraz zwyczajnie chcą Cię obrazić. Moim zdaniem to rozwija. W bańce opiniotwórczej człowiek stara się przekonać przekonanego - robi się to nudne i kontr produktywne. Osobiście chciał bym żeby było więcej takich tk95 ...no może bardziej zróżnicowanych co do spraw poruszanych

Może jestem sadomasochistą ?
@Andrzej_Zielinski, ale wiesz, że w jednej chwili można rating wyzerować, dodając ludzi na czarną listę?
@Thanos, Wiem. Osoba o której mówimy jednak tego nie robi. Ja tez staram się tego unikać, dla zasady... zwyczajnie wychodzę z założenia ze nie wszystkie moje twierdzenia muszą być zgodne z wolą większości i biorę to na klatę.
@Thanos, Nie można tego załatać? Po co takie coś w ogóle zostawiłeś? Dajesz możliwość do manipulowania.

A tłumaczenie że ja też tak mogę jest... głupie. Bo już takie coś słyszałem. "Ty tez tak możesz" ... kurwa ale ja nie chce bo kurwa nie potrzebuję! Jestem tu tyle lat i jakoś trzymam się na powierzchni, a przecież moje treści nie należą do tych słodkich np. z pieskami i kotkami...
@Andrzej_Zielinski,

ze nie wszystkie moje twierdzenia muszą być zgodne z wolą większości i biorę to na klat

Ale czarnolistuje sie tych co wkurwiają ,a nie tych co nie rozumieją.
@rencista, Przypomniała mi się moja własna propozycja z czasów gdy białkow z sąsiedniego portalu jeszcze robił user voice przed wprowadzeniem zmian.

Całkiem popularna propozycja, aby czarnolistowany nie widział wpisów czarnolistującego. Ficzer który mógł by istnieć równolegle do czarnych list.

To że są wpisy które wkurwiają, oczywiste jest, że takie będą... zawsze. Czy będą ukryte, czy nie i tak będą wisieć i uwierać. Zawsze najlepszym sposobem jest ukrycie wpisu przed buldupiacym a nie na odwrót.
@Thanos, No jak pozwala zachować "zdrową równowagę"?

Skoro nie ma pana X a został pan Y to gdzie tu równowaga?

Szambo robił tamten jak i ten. Dodatkowo ten pluje na Polskę i Polaków... do czego się nie odniosłeś.

Z dwojga złego to wolę trolla, na którego mam wyjebane bo wiem że to troll ale na mnie i moich rodaków nie pluje...

Gdzie ta równowaga?

Ja jej nie widzę.
@Pajonk_STRACHU, tam była cała arma multi-kont (typ się nawzajem plusował), cała główna była zaspamowana.
@Thanos, Ale nie tłumacz mi czegoś co wiem jak działa.

Przecież @tk95 też sobie podbijał plusy... może teraz tego nie robi ale robił.

I nadal nie odniosłeś się do tego że pluje na Polskę i Polaków... dlaczego na to pozwalasz?

Jakieś podwójne standardy? Bo na to wygląda. O co tu chodzi?

EDIT: Idę w kimono.

Wróćmy do tematu jutro.

Dobrej nocy.
@Pajonk_STRACHU, w takim razie (dla równowagi) musiałbym zbanować całą tematykę RU / UA + połowę polityki. Na to się nie zgodzę
@Pajonk_STRACHU, gdzie niby nabijalem sobie plusy? Odszczekaj to pachołku Putina.
@Thanos, A Ja dziękuję za posprzątanie od razu lepiej
@Pajonk_STRACHU, Ja tu widzę jednak różnicę. @tk95 ma inny pogląd, być może robi to specjalnie, troluje czy coś. Natomiast nachalnie nie spamuje. Moim zdaniem banowanie za inną opinię lub nawet trolowanie nie jest rozwiązaniem. Zawsze można dodać do czarnej listy i nie oglądać. Natomiast tamten gość to zupełnie co innego. Wiele kont i zaczął łamać bardzo krótki regulamin. Konkretnie punkt 5 - spamowanie / reklama / treści sponsorowane / linki afiliacyjne. Spam rozlał się niesamowity.
@CosTamCosTam, Zgadzam się całkowicie. Sam prosiłem żeby zrobić z tym porządek, bo często przeglądam bez logowania (a wtedy czarnej listy nie ma) i taki spam jak był strasznie razi. A jeden, nawet denerwujący, to sobie ominę i tyle.