#nocna

Akurat mam coś w tematyce "planeta płonie". Jak by się jeszcze zima wam nie znudziła.

12

@Andrzej_Zielinski, mi sie zima nigdy nie znudzi. Ja to powinienem sie w Rosji albo na Antarktydzie urodzić.
@rencista, Zdecydowanie wolę wiosnę i jesień

Nie za ciepło, nie za zimno - tak w sam raz.