@pentakilo, Powiedziałbym,że takie jeżdżenie/ujeżdżanie takiej hinduski/murzynki choć już nie sprawia wg. niektórych wrażenia zoofilii jest jednak lekko nieprawidłowe a ta prawidłowa wersja pomimo tej rzekomej zoofilii czy ryzyka alimentów jest chyba znacznie przyjemniejsza (i to czasem dla obu stron).
keeetko
0
b3loza
0