@Emrys_Vledig, ja piję rakiję właśnie, a nie jakieś popłuczyny, może dlatego Ale nie przeczę, że skorzystałbym z usług pani o lekkich obyczajach, kiedy byłoby mi to wygodne
@pentakilo, niby można jak jest świeży, bo jak się dłużej trzyma to może tam podbić alko do 2%. Ja robię z dodatkowym chmielem i na drożdżach piwowarskich, z fermentacją w beczce przez tydzień, bo jak raz żonie kuchnię zalałem 20l ciemnego piwska (nocna detonacja) to do tej pory słucham, że nie może doszorować fug. Chodzi o to, że po tym wydarzeniu, butelkuję dopiero na refermentację, bo inaczej butelki rozrywa, a podpiwek nawet robi to częściej niż piwerko, bo tam więcej cukru wchodzi.
@pentakilo, ojej, ale dlaczego wątpliwej? One są jak promyczek słońca na tym przeżartym polityką portalu. A co do wpisów to ja mam jeszcze zaległy o soda stream, co d00d obiecałem. Ale mam zdjecię cervezy jaką kiedyś na lato zrobiłem; butelki i beczka do szkockiego ogródka:
@Emrys_Vledig, kobiety, które więcej odsłaniają niż zasłaniają, raczej nie są postrzegane jako wzór moralności. W internecie można znaleźć na pęczki stron w których amplifikuje się takie zjawisko, więc wątpię czy tutaj miałyby one szanse przeważyć popularnością wpisy o autentycznym hobby, bądź przepisach na różne kulinaria, które zostały empirycznie sprawdzone przez użytkowników 👍🏻
@pentakilo, ohh wysłałem Ci próbne (bez realizowanych produktów), całej sylwetki, a tym grymasisz. Tak naprawdę szarpałbyś jak Reksio świeżą szynkę, bo jak pijesz rakiję, znaczy, że nie pedoł. No już nie marudź, bo naprawdę to ładna dziewczyna.
@pentakilo, ale ona tam miała mi robić twarzowe do produktów, a nie by komuś dygał. Takie fotografie wymagają ładnych dłoni i dobrze zarysowanej twarzy. Laski "z kobiecymi" kształtami wypadają grubo na takich zdjęciach i każdy fotograf z branży Ci to powie. Poza tym 15 lat temu był też inny kanon i nawet Marylę odchudzono w post produkcji jak reklamowała lody Koral.
@pentakilo, hehe, panie metafizyk. To bardzo fajna dziewczyna, z humorem i bystra. Nie ma tam żadnej pustki, ale jak szukasz odpowiedzi, to wyobraź sobie dwie lampy świecące w oczy, lustra odbijające światło i flesz z aparatu walący do Ciebie 30 x na minutę, tak ze 4 godziny.
@pentakilo, no nie mogę wstawić produktowych bo są objęte TM i za dobrą kasę wziąłem, aby ktoś mi się potem sapał, że w google wyskoczyło. Cały wątek poruszyłem tylko dlatego, że nie każda półnaga laska na zdjęciu to lafirynda i że wiem coś o tym z praktyki
@pentakilo, que? Chopie, ja po ślubie i z dzieckiem na rękach byłem. Taki, katol i prawilniak z Ciebie, a nagie kolano na zdjęciu zobaczy i już ma fabułę jak z pornola. Właśnie chyba po to te zdjęcia lasek wrzucam, abyście się mieli z czego spowiadać, bo tym całodniowym wypisywaniu trok o wiarę i ojczyznę. Jest to w sumie dość zabawne.
@pentakilo, jaki katolicki? Renegacki tak, ale że katolicki, to pierwsze słyszę, zwłaszcza, że większość wyrażanych tu poglądów religijnych jest w okolicach lefebvrystowskich, a czy to jeszcze katolicyzm, to zdania ekspertów są mocno podzielone.
pentakilo
1
Emrys_Vledig
0
pentakilo
0
Emrys_Vledig
0
pentakilo
0
Emrys_Vledig
1
pentakilo
1
Emrys_Vledig
1
pentakilo
0
Emrys_Vledig
1
pentakilo
1
Emrys_Vledig
Wpis został usunięty przez autora
pentakilo
0
Emrys_Vledig
0
pentakilo
0
Emrys_Vledig
0
pentakilo
0
Emrys_Vledig
0
pentakilo
1
Emrys_Vledig
0
pentakilo
0
Emrys_Vledig
0
pentakilo
0
Emrys_Vledig
0
pentakilo
1
Emrys_Vledig
0
pentakilo
0
Emrys_Vledig
0
pentakilo
1
Emrys_Vledig
0
pentakilo
1