@pentakilo, a woda w umywalce jest?
@pentakilo, kibel jak u nas w kiblu
@pentakilo, źle nie jest, mogło być gorzej, czasem hotel wygląda gorzej po wycieczce pewnej nacji
@waldy33, mnie tylko zastanawia czemu obsrany papier ktoś wrzucił tam w przegrodę 🤔
@pentakilo, może rusek jechał? u nich papier do kubła bo rury 50 się zapychają
@waldy33, to miałoby sens, ale kibel w pociągu jest
@pentakilo, u ruskich też tylko papier do kubła
@waldy33, nie kumam tego systemu
@pentakilo, system jest taki, że na  świecie jest kanalizacja fi 110mm a u ruskich fi 50 no i to się zapycha od gówno+papier Więc gówno do rurki a papier do kubła. Taka sytuacja