Z dwóch wyjazdów po szwarzwaldzie, temperatura daje się we znaki a dodatkowo zmiana wysokości.Odcina nawet przy prowadzeniu roweru ,różnica jednego kilometra wysokości przy 35°C jest spora w porównaniu do jazdy po płaskim. Od następnego tygodnia ma być trochę chłodniej,oby.
#gory #rower #podroze 🚲
Brak komentarzy. Napisz pierwszy